Justin Bieber v Helsinkách vytvoril upišťaný dav pred hotelom Kämp

0
1867

Deň pred svojim koncertom v helsinskej Hartwall Areene (26. apríla 2013) sa ubytoval úspešný kanadský spevák Justin Bieber v hoteli Kämp, ktorý patrí medzi tie luxusnejšie, v priamom centre Helsínk. Ako všade kam dorazí, ani tu mu fanúšičky príliš nedovolili spať či oddychovať pri krásach mesta, keďže len čo sa dozvedeli o mieste jeho pobytu, dali vedieť ďalším a v priebehu niekoľkých hodín pred hotel dorazilo niekoľko stoviek mladých ľudí. Už pred obedom sa pred vstupom do hotela zhromaždil väčší počet mladých ľudí a dorazila aj miestna televízia. Oceľové lano pri stĺpoch malo udržať fanúšikov na uzde a ochranka sa snažila držať ľudí za touto „bariérou“, čo sa nedarilo podľa predstáv. V momente keď dorazil, vypukol ošiaľ, fanúšikovia sa na upokojenie nedočkali ani jedného autogramu, či nejakého pozdravu, zakývania, či gesta. I tak sa však počet ľudí začal zvyšovať.

Mladí spievali Justinove piesne a skandovali jeho meno. Justin sa však už neukázal. V priebehu najbližších troch hodín počet ľudí narástol o niekoľko násobok do takej miery, že celkom zablokovali ulicu a stala sa nepriechodnou. Mladí stáli zavesený na stĺpoch, vo výkladoch, dokonca sa viacerí už boli informovať aj na možnosť byť v okne niektorého z bytov, či obchodov s výhľadom na hotel. Viac ako 5 hodín fanúšikovia čakali, či príde ich idol aj medzi nich.

Okolo obeda:
Justin Bieber, vo Fínsku, Helsinki a hotel Kämp

Neskôr už nemáme informáciu, či sa vôbec Justin odhodlal prísť medzi fanúšikov. V každom prípade dav burácal len čo sa v okne objavila ruka a tvár sledujúca, čo sa deje na ulici. Justinova izba nebola verejnosti známa, no každý pohyb za záclonov niektorej z izieb hotela vyvolal šialený hluk. Museli mať z toho radosť nepochybne tí ubytovaní, čo sa chceli vyspať a v hoteli odpočinúť. Pokiaľ ste náhodou potrebovali cez ulicu prejsť, po prebrodení sa ľuďmi sa na vás mohla nachytať kde tam nejaká šmuha. Našli sa totiž odvážlivci, ktorí mazali prechádzajúcich ľudí v tlačenici čiernou farbou…

Okolo 15:00
Justin Bieber a hotel Kämp, Helsinki, Fínsko

foto: © TG, Zaujimavosti.net

ZANECHAŤ ODPOVEĎ