Incheba hostila ďalšiu výstavu motocyklov aj lodí, nechýbali Svitko a Jakeš

0
2091

incheba, Moto výstava 2013Tento víkend sme si mohli užiť nespočetné množstvo krásnych motoriek a lodí. Hoci počasie nebolo príliš priaznivé o milovníkov silných strojov núdza nebola. Jedinú výstavu motocyklov na Slovensku si užilo vyše 50 tisíc ľudí nielen z Bratislavy, ale z celej republiky, ktorí sa tešili na 134 vystavovateľov z rôznych kútov Európy.

Na 13. ročníku medzinárodnej výstavy motocyklov a 10. ročníku výstavy Boat show sme sa dočkali aj noviniek od takých výrobcov ako sú napríklad Suzuki, Honda, Yamaha, BMW, Kawasaki či známa Harley Davidson. Už spomínaný Harley tento rok oslavuje svoje 110.výročie a pri tejto príležitosti predstavil niekoľko špeciálnych kúskov z limitovanej edície, medzi nimi aj trojkolku.

Všetci, ktorí milujú pocit slobody na dvoch kolesách sa ako každoročne tešili na jedinečné upravované kúsky, z ktorých najzaujímavejšie sa uchádzajú o titul v majstrovstvách Slovenska Customs of Slovakia.

Program obohatili aj známe slovenské tváre z Dakaru
Na výstave bol pripravený aj skvelý program, autogramiáda pretekárov Dakar 2013 Štefana Svitka a Ivana Jakeša, hudobné vystúpenia či zvuková a svetelná šou neboli všetko čo mali organizátori pripravené. Užiť si mohli dokonca aj kaskadérske vystúpenia Stunt Riderov či vyhlásenie ankety Motocykel roka 2013. Špeciálnym hosťom bol Igor Brezovar, ktorý za tri roky na cestách prešiel 6 kontinentov, 123 krajín a zároveň 230 000 km. Samy návštevníci si mohli zajazdiť na skútroch a minibikoch a e-bikoch.
Ďalšou zastávkou priaznivcov bude od 23 do 24.3.2013 súťaž minimoto Slovenskej republiky v Borskom Mikuláši. Ďalšie fotografie z výstavy na našom facebooku.