Francúz vynašiel pilulku, ktorá mení pach prdov na čokoládu

0
3450

Vońavé prdyTrochu zvláštna téma… ale poznáte ten pocit, keď muž prežratý je a čaká, kým bude sám, aby si uľavil? Prdnúť si niekde nerušene je samozrejme niečo iné, ako si prdnúť nechtiac v spoločnosti a v prítomnosti ľudí. Tí, ktorí s tým majú opakovaný problém a hľadajú riešenie, alebo len vďaka blížiacim sa Vianociam chcú obdarovať svojich blízkych naozaj originálnym darčekom, môžu siahnuť po novom vynáleze, ktorý má na svedomí 65 ročný Francúz Christian Poincheval. Deduško so vzhľadom Santa Clausa to so svojim výskumom tabletky, ktorá smradľavé vetry mení na arómu čokolády a byliniek, myslel úprimne vážne. Jeho cieľom bolo vynájsť riešenie pre zápach z vetrov, ale tiež vec, ktorá sa stane hitom a pobaví mnohých. V priebehu svojho života vynašiel viacero prírodných zázrakov v boji proti pachom. Pri svojom výskume vychádzal z jednoduchého pozorovania.

Pri konzumácií vegetariánskej stravy šlo o zápach podobný ako pri kravách. Pri konzumácií mäsa zas šlo o zápach s prímesou mias. Ako docieliť príjemnú arómu? Chce to vynájsť riešenie, ktoré svoje arómy uvoľní až neskôr. 60 kapsúl kúpite za 10 EUR na stránkach pilulepet.com. Sú tak obohatením už zaujímavého sortimentu, ktorý doteraz ponúkal vôňu fialiek a ruží. Jeho medikamenty sú pritom určené aj pre psíkov, či iné domáce zvieratá.

Podľa niektorých ľudí by mali povinne niektorí ľudia tieto tabletky fasovať pred nástupom do autobusu alebo lietadla. Nútiť ostatných dýchať rôzne vnútrotelné pachy by totiž malo byť podľa nich trestným činom a obmedzovaním slobody dýchania. Žiaľ pri stanovovaní základných ľudských práv sa na toto právo pozabudlo.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ