Cvičíte? Zásobte sa naozaj kvalitnými potravinami pomocou debničkovania z Farmove.sk

0
1034

Debničkovanie funguje prostredníctvom dodávania potravín ako zelenina, ovocie, mäso, mliečne výrobky od lokálnych výrobcov a fariem. Debničkár potraviny vyzdvihne u prvovýrobcov, rozdelí ich podľa objednávok a doručí priamo k vašim dverám.

Najväčší slovenský farmársky e-shop spoločnosti NosKin s.r.o. pôsobil pod značkou Svet Bedničiek a teraz pôsobí pod novou značkou FARMOVE.

Pravidelne športujete alebo držíte diétu a záleží vám na zdravom životnom štýle?

Vďaka systému debničkovania máte záruku, že potraviny ktoré konzumujete sú čerstvé a v najvyššej kvalite. Celoročne tak získate jednoduchý prístup k tým najlepším a zdravším potravinám za rozumnú cenu.

Práve pri pravidelnom cvičení ale aj redukcii hmotnosti je dôležité nezabúdať na to, že naše telo potrebuje získavať všetky potrebné vitamíny a minerály v tej najprirodzenejšej podobe. Veľmi dôležitú rolu zohráva príjem proteínov, ktoré podporia lepšiu regeneráciu celého tela a napomáhajú pri budovaní svalstva.

Kvalitné bielkoviny získate z poctivého mäsa ale aj z mliečnych výrobkov a vajec. Tieto potraviny tvoria kompletný zdroj proteínov a esenciálnych aminokyselín, ktoré si telo nevie vyrobiť samo.

Farmy, s ktorými FARMOVE spolupracuje, deklarujú napríklad bezstresový (welfare) chov. Mäso, ktoré si objednáte je bez rastových hormónov a antibiotík. Viacerí dodávatelia majú BIO certifikáciu, čo znamená, že je celý chov ekologický. Pri mäsových výrobkoch spolupracuje FARMOVE s dlhoročne overenými dodávateľmi, ktorí vedia deklarovať miestny pôvod mäsa.

Výborným zdrojom vápnika je mlieko a mliečne výrobky.  V debničkách nájdete výrobky, ktoré pochádzajú z fariem, kde sa zvieratá takmer celoročne pasú na lúkach a mlieko sa získava tradičným ekologickým spôsobom.

Rastlinné proteíny chutne doplníte pomocou sójových výrobkov, napríklad v podobe tofu. Najlepším riešením je konzumácia proteínu z oboch zdrojov – rastlinného aj živočíšneho.

Vyskúšajte teraz ich produkty na FARMOVE.sk s 10% zľavou na všetky objednávky s dátumom doručenia do 18.3.2022 vrátane!

Sezónna zelenina a ovocie

Sezónne potraviny nám prinášajú najvyššiu porciu živín, nakoľko nie sú pestované v neprirodzených umelých podmienkach. Zásobte sa v sezóne tým najlepším čo sa urodí na poliach našich farmárov a počas zimy pochutnajte na prezimovaných kúskoch zeleniny a ovocia.

Nezabúdajte počas chudnutia na pravidelný príjem vlákniny z ovocia a zeleniny. Chrumkavé šaláty a voňavé ovocie majú okrem lahodnej chuti aj skutočnú vôňu a srdce, pretože boli pestované s láskou. Naši farmári pestujú zeleninu bez použitia chémie tak, ako to robili naši starí rodičia. Burinu plejú ručne a okopávajú, na ochranu proti škodcom používajú siete a ručný zber. Zeleninu zalievajú žihľavovým lúhom a hnoja kompostom či kravským hnojom.

Tento starostlivý spôsob pestovania sa odzrkadľuje na výživových hodnotách a chuti, ktoré objavíte v zeleninových a ovocných debničkách.

ohľadom na kvalitu ale aj planétu

Čerstvé produkty z lokálnych zdrojov sa na váš stôl dostanú vďaka FARMOVE jednou z najekologickejších ciest. Firma nepoužíva žiadne zbytočné obaly. Používajú vratné zálohované papierové debničky a 100% prírodné ekologické sáčky, ktoré môžete skompostovať aj v domácich kompostéroch.

Pridajte sa aj vy ku komunite debničkárov FARMOVE, komunite ktorá prepája lokálnych výrobcov, pestovateľov a farmárov so zákazníkmi.

Je to jednoduché!

Na stránke www.farmove.sk si môžete vybrať zeleninu, ovocie, mliečne výrobky, vajcia, strukoviny, bylinky a ďalšie trvanlivé produkty od prevažne slovenských farmárov. Vyberať si môžete z vyše 1500 produktov a zvoliť si môžete z niekoľkých vopred stanovených časov doručenia.

Nádielka čerstvých, zdravých a sezónnych dobrôt príde až k vašim dverám.

Vyskúšajte teraz ich produkty na FARMOVE.sk s 10% zľavou na všetky objednávky s dátumom doručenia do 18.3.2022 vrátane!