Čo sa hovorí o ľuďoch podľa farby očí? Sivá, zelená, hnedá, či modrá?

0
23770
Modré oko
Modré oči legální foto pixmac.cz

Ľudské telo je jeden veľký otáznik. Mnohé časti tela slúžia rôznym terapeutom na odomykanie čudesných vlastností, dokonca mnohí vraj vedia veštiť z ruky, kožných záhybov, ba dokonca matka Sylvestera Stalloneho veštila zo záhybov kože análneho otvoru. Nie, o tom dnes naozaj dnešný článok nebude. Poslali ste nám na tipy @ zet.sk zopár zaujímavých informácií s tým, že naozaj sedia. Ku každej z farieb očí sa k ľudskému charakteru má viazať niekoľko vlastností. Ktoré to majú byť?

Hnedé oči
Hnedé, alebo tmavohnedé oči patria veselým a šťastným ľuďom. Majú sa vedieť výborne bozkávať a vedia milovať aj vtedy, keď to objekt lásky nechce. Dokážu sa zamilovať aj do menej známeho človeka a okrem vysokej hyperaktivity majú prekypovať zdravým, až miestami nie až tak celkom zdravým šialenstvom. Hovoria pravdu aj keď môže zraniť a neklamú.

Modré oči
Modrými očami a belasými očami sa na tento svet pozerá človek verný, človek milujúci pokoj, mier, koná úprimne a s rozvahou, no zároveň je premýšľavý a plný fantázie. Ako dieťa nebude sedieť na zadku, ale realizuje sa. Môže oplývať talentom k umeniu, alebo športu. Modrookí ľudia sú zaábavní a priateľskí. Môžu byť náladoví, pretvarovať sa, a ak ich niečo trápi, vedia to maskovať. Môžu byť tvrdohlaví, no zároveň im nie sú cudzie depresie.

Zelené oči
Zelené až jasno zelené oči sú charakteristické pre trpezlivých ľudí, ktoré sa vedia obetovať, sú trpezliví. Medzi zelenookými nie je dobré vytvárať si nepriateľov. Hoci ich je málo a sú skôr vzácni, než bežní, ako nepriatelia vedia byť tvrdí a rázni. V láske chcú dostávať to, čo dávajú a vzťah s nimi môže byť žiarlivý no o to viac pevnejší.

Sivé oči
Sivookí ľudia sú zvláštni. Ich krásne oči odhaľujú vysokú inteligenciu a predstavivosť. Potrpia si na detaily a pokiaľ je tomu tak, nesnažte sa ich meniť. Svoju prácu nevzdávajú a snažia sa byť precízni a úplní. Údajne sú sivookí ľudia často neverní. Môžu byť tiež smutní a následne sa uzatvárať do seba.

Tak čo, sedí to? Pokiaľ nie, napíšte nám Vašu charakteristiku a farbu očí. V ktorom bode sa tieto informácie zmýlili, alebo v čom sa stretli so skutočnosťou.