Cirkus Medrano zaspamoval západ Slovenska

5
2933

Taliansky cirkus Medrano vyniká svojou šou, ale aj niečím čo je na cirkus neobvyklé. Jeho marketingové oddelenie nie len, že zvláda mohutnú reklamnú kampaň, oslovuje aj prenajímateľov billboardovej reklamy a realizuje celom viditeľnú kampaň. Veď plochy v hlavnom meste zaplnilo svojou prezentáciou a azda každá významná ulica má na svojich stĺpoch jedno z písmeniek cirkusu Medrano. Množstvo billboardov a tabúľ zavesených na stĺpoch pripomínajú predvolebné letáky a šialenosti, kedy sa niekto preteká pred druhým, kto je viac vidieť. Medrano je vidieť až príliš.

Polovica Slovenska
Pred viac ako dvoma mesiacmi nás naše cesty zaviedli do Ružomberka. Cirkus Medrano tam postavil manéž s úspechom. V tom čase už začínala kampaň aj v mestách viac na západ. Nie je pritom vylúčené, že Medrano nezačínalo až v Ružomberku. O krátky čas sa ukázali v Čadci na severe Slovenska, reklamou bolo zaplavené celé mesto. Neskôr Považská Bystrica, rovnako s množstvom reklamy, no to čo sa deje už v predstihu v hlavnom meste prekonáva všetky ostatné spomenuté mestá. Bratislavské ulice, napríklad trasa z Rače, má po stĺpoch kartónové, či lepenkové reklamy písmen M, E, D, R, N a písmena O, pospájané do slova, či plagáty s cirkusovou tématikou.

Nič nové
Na cirkusácke pomery to nie je nič nové. Či Humberto, Aleš, Alex, či iné. Všetci s podobnou reklamou vytasia do ulíc a zaondia všetky stĺpy. Medrano to má však premyslené viac. K stĺpovej reklame pridali billboardy, veľkú kampaň a každý vie, že Medrano je v meste. Aj s 3 týždňovým predstihom. Ako ale vyzerá mesto? To si už asi všimol každý jeden, čo býva v spomenutých mestách….

Comments are closed.