Chráňme svoj zrak štýlovými slnečnými okuliarmi

0
1033
Look Studio / Shutterstock.com

Takmer všetci si ich dennodenne dávame na oči, v letných mesiacoch najviac. Asi neexistuje taký človek, ktorý by nevlastnil aspoň jedny slnečné okuliare, niektorí ich majú vo výbave aj viacero. A nie sú výdobytkom 21.storočia, poznali ich už pred ôsmimi storočiami. Vtedy však plnili najmä praktickú funkciu, módnym doplnkom, ako ich poznáme dnes, sa stali v 1.polovici 20.storočia. 

Nielen dizajn, ale aj funkcia je dôležitá

V súčasnej modernej dobe si život bez slnečných okuliarov nevieme už predstaviť. Ich výrobcovia neustále na nás chrlia nové a nové modely a kolekcie. Nemali by sme sa však riadiť iba dizajnom, ale brať do úvahy hlavne ich kvalitu. Stále totiž slnečné okuliare plnia svoju prvoradú funkciu- chránia náš zrak pred slnkom.

Ak sa nám zapáčia nejaké slnečné okuliare, mali by sme sa v prvom rade presvedčiť o tom, či majú aj UV filter. Pretože ten je pre ochranu našich očí pred škodlivým svetlom veľmi dôležitý. Mnohí odborníci sa totiž zhodujú v tom, že menej škodlivé je pre oči nemať žiadne okuliare, ako nosiť okuliare bez UV filtra.

Štýlové, kvalitné a sexy

Dôležitú úlohu pri výbere slnečných okuliarov zohráva aj tvar našej tváre. Nie každé sa hodia pre našu tvár. Ak si však vyberieme správny rám okuliarov, budeme sa cítiť oveľa lepšie, sebavedomejšie a príťažlivejšie. Každopádne mali by sme vždy vsadiť na kvalitu slnečných okuliarov, aj keby neboli najnovším hitom leta.

Ak si potrpíte na eleganciu, štýl a túžite vyzerať príťažlivo pre svoje okolie, vyskúšajte slnečné okuliare Fendi, ktoré vám budú druhí rozhodne závidieť. Okrem štýlovosti a šmrncu dokonale ochránia váš zrak pred intenzitou slnečného žiarenia.Z

ZANECHAŤ ODPOVEĎ