Cas.sk, jeho ‚fiasko‘ a ďalší neuveriteľne tupý článok

0
1313

O tom, že v Novom čase to nemajú v hlave redaktori celkom v poriadku sme sa už presvedčili na haldách článkov. Ten, ktorý píše o prvom koncerte Petra Ševčíka je akoby ukážkou blbosti niektorých pisateľov. Ani my v redakcii u nás nie sme neomylní, samozrejme, ale to čo pokladá za článok niekto na Cas.sk je absurdné až smutné.

No hnus velebnosti…
20. júna sa objavil článok s titulkom: Superstárista Petr Ševčík: Prvý koncert sa skončil fiaskom!
V článku sa píše, že prvý koncert Petra Ševčíka, konajúci sa v pražskom klube Óčko, sa skončil nejakou hanbou a strašným prúserom. Viete čo sa tam stalo a čo aj článok popisuje? Na mokrej podlahe sa podarilo Petrovi po odspievaní pokĺznuť a spadnúť… To je všetko. Žiadna hanba, žiadne poruchy zvuku a odchod naštvaných fanúšikov v stovkách. To by možno zdravý človek nazval fiaskom, ale to, že niekto spraví dobrú šou a nakoniec sa šmykne na rozliatom sprite na podlahe, tak to má byť fiasko?

Debilný nechutný amatérsky článok

Mne sa snáď sníva. Toto ani nemôže autor článku myslieť vážne, veď to je tuposť a blbosť. Autor totiž píše o veciach, o ktorých nemá ani najmenšie zdanie. Vôbec pritom nešlo o prvý koncert, pretože prvý koncert po Superstar bol v Brne a medzitým bolo ešte niečo.

Článok, absolútny brak a úbohý žurnalistický počin, ktorý prekonáva ešte aj naše výplody a názory. Vyznieva akoby ho písal absolútny amatér, ktorý dostal „volňásky“ na koncert a sklamaný, že sa tam nič neudialo napísal to, čo napísal. Je nám ho ľúto.