Biely trend v pánskej móde- ako ho nosiť

0
1987

Outfity tón v tóne sú momentálne in. Túto jar sa návrhári nechali inšpirovať tým, čo nám celú zimu chýbalo: svetlom.

⚪️⚪️⚪️➖ @carl_cunard

A post shared by All White outfits (@allwhiteoutfits) on

Ak sa radi obliekate do tmavých farieb, táto sezóna vám ponúka šancu vyjsť zo svojej komfortnej zóny a nevyčnievať pritom z radu. Najaktuálnejší trend v pánskej móde totiž velí bielu, bielu a ešte raz bielu, a to od hlavy až po päty.

Odtiene bielej sa môžu pohybovať od vanilkovej až po snehobielu, podstatné je, aby bolo všetko oblečenie svetlé.

Povedzme si pravdu, že ide o pomerne nepraktický trend. Na módnom móle alebo na pláži v Taliansku je všetko v poriadku, ale ako nosiť celobiele outfity na Slovensku s jeho vrtkavým jarným počasím?

⚪️⚪️⚪️

A post shared by All White outfits (@allwhiteoutfits) on

Kľúčové je držať sa niekoľkých základných pravidiel. Vyberte si kúsky v rôznych odtieňoch bielej – od smotanovej cez slonovinovú až po svetlobéžovú – a primiešajte k nim svetlosivú a akcenty v čiernej či inej farbe pre kontrast.

Alebo môžete skombinovať podobné odtiene a kontrast dosiahnuť použitím iných materiálov – napríklad si môžete dať k celobavlnenému outfitu koženú bundu v rovnakej farebnej škále. Dodržíte trend jednotnosti a zároveň nebude vyzerať príliš uniformne a sterilne.

⚪️⚪️⚪️? @jaimetoutcheztoi

A post shared by All White outfits (@allwhiteoutfits) on

Najdôležitejšie však je, aby ste sa v outfite cítili pohodlne a sebavedome. Jednofarebné oblečenie nie je ľahké nakombinovať, no keď sa vám to podarí, zanecháte dojem človeka, ktorý vie, ako sa obliecť.

Čítajte tiež:

Čo sa stane ak úplne vyradíme cvičenie zo svojho života

Podobajú sa vaši bývalí? Veda to vie vysvetliť

Voňavková etiketa aj pre mužov. Ako správne nosiť parfum


Zdroj: https://www.independent.co.uk/life-style/fashion/how-to-wear-all-white-tonal-menswear-trend-spring-summer-2018-a8278711.html