Muži, vieme ako zbaliť ženu cez internet v troch správach

0
19713

17712873 - kiev, ukraine - jan 12, 2013: a close-up of an apple ipad screen showing the linkedin login page. linkedin is a social networking website for people in professional occupations. founded in december 2002 and launched on may 5, 2003, it is mainly used for p

Ako zbaliť ženu cez internet? Dnes to je ľahšie ako kedykoľvek pred tým. Internet už dávno nie je miesto, kde si muži a ženy dávajú fejkové profilové obrázky a vytvárajú nezmyselné prezývky typu rebel1991. Dnes, keď ide každý s kožou na trh je balenie cez internet ľahšie, než kedykoľvek pred tým. Redakcia Zaujímavosti pre vás pripravila cenné rady ako zbaliť ženu cez internet v troch správach. Základom je dôvera – ktorá ženy by išla na rande s mužom o ktorom nič nevie?

Ako zbaliť ženu cez internet? Muži, buďte reálni

Dnes si vieme o každom zistiť všetko. A obzvlášť ženy, ktoré sedia celý deň v práci za počítačom a mocným nástrojom zvaným Google. Ak chcete ženu zbaliť, musíte jej ukázať kto ste a čo robíte. Ukážte jej to však nenásilnou formou a dajte jej možnosť, aby si to našla sama. Nasledujte tieto kroky, jeden za druhým. Keď ich budete mať všetky splnené, vrhneme sa spolu na balenie žien.

  • Vytvorte si profil na Linkedin s vašim skutočným menom, pozíciou a biznis fotografiou. Fotka z bazénu na Linkedin nepatrí. Prvé čo žena spraví je, že si dá vaše meno do vyhľadávača. Keď jej vyskočí Linked in s vašou prácou a slušnou fotografiou, máte jej dôveru. Svoju vlastnú fotografiu majte aj na svojom profile na internete, kde chcete zbaliť ženu. Ak máte na Linkedin profil a stále zamestnanie, máte veľkú šancu už žien.
  • Buďte džentlmen a netlačte na pílu. Aj keď má žena rada, keď ju muž dobíja, nájdite zlatú strednú cestu. Vždy jej napíšte prvý no nechajte jej priestor. Rande navrhnite len raz a keď odmietne, píšte jej ďalej no o rande už nehovorte. Semeno je zasadené a potrebuje čas, aby vyklíčilo. Nedajte jej najavo, že ste záfalý.
  • Hovorte o sebe a ženu nespovedajte. Spýtajte sa čo dnes robila, no taktiež jej napíšte čo ste robili vy. Ide o tom, že žene na internete musíte dať jasný obraz o sebe a o tom, že ste normálny človek a nie úchyl. Ak ste úchyl, ženy na internete nebaľte.

Ako zbaliť ženu v troch správach na internete?

34848943 - lisbon, portugal - august 27, 2014: photo of facebook alerts of friend requests, messages inbox and notifications on a monitor screen through a magnifying glass.

V prvej správe ženu pochváľte. Pozrite si jej profil, profilovú fotografiu a spíšte si na papier zoznam vecí, ktoré o nej z profilu viete. Nerobte to však tým úchyláckym spôsobom a nevešajte si jej fotky na nástenku ako v kriminálke. Vidíte, že hovorí po francúzsky a má na fotke nový účet. Napíšte jej teda po francúzsky, že sa vám jej účes páči. Vidíte na fotke, že je v Paríži? Začnite konverzáciu s tým, že keď ste bol v Paríži vy, našiel ste tam perfektnú kaviareň s dokonalým croissantom. Dajte v prvej správe žene pocit, že je výnimočná a že ste si jej profil prečítali.

V druhej správe napíšte žene niečo o sebe a o tom, aký ste mali deň. Dajte žene na internete pocit, že sa baví so slušným a skutočným mužom. Napíšte jej, že ste mali celkom zábavný deň v práci (aj keď bol úplne na ho…). Nikdy sa nesťažujte. Kto si chce písať s negatívcom? Predstavte sa jej a dajte jej možnosť si o vás niečo pogúgliť.

V tretej správe pozvite ženu na kávu. Nie však štýlom „Nejdeme na kávu? Si kus.“ Tým by ste vašu snahu úplne zabili. Čo tak táto veta? „Včera som po ceste z práce išiel okolo novej francúzskej cukrárne na Krížnej. Tuším sa volala La Patisserka. Nezbehneme ju vyskúšať?“

Je vysoko pravdepodobné, že ste na ženu zanechal dobrý dojem. Tak si ho nepokazte pri prvom stretnutí. Síce je sex na prvom rande niekedy fajn, ak hľadá muž niečo stálejšie, určite to nechce posunúť do tohto štádia hneď na začiatku.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ