Ako vyzerá svadba v Disneylande – jedným slovom: rozprávkovo

0
1713

Svadba je pre mnohé ženy dňom, kedy sa môžu zmeniť na princezné. Pokiaľ by ste to chceli dotiahnuť do extrému, neexistuje lepšia možnosť než svadba na zámku či priamo v magickom Disneylande.

A kiss on Main Street USA in #disneyland 😍. . . . 📸 @jennawhiterabbit

A post shared by @disneyweddings on

Sobáš v zábavnom parku si každý rok zvolia tisícky párov. Na Instagrame dokonca nájdete účet (@disneyweddings), ktorý zhromažďuje fotografie z týchto kráľovských svadieb. Ak sa chcete inšpirovať, stačí sa pridať k jeho vyše 400-tisícom sledovateľom.

V Amerike si svadbychtiví môžu vybrať zo štyroch destinácií: Florida, Havaj, Kalifornia alebo Disney Cruise. S prípravou dokonalého dňa D pomôžu mladomanželom svadobní plánovači.

Má to však háčik. Ak totiž chcete byť na deň princezná, musíte dobiela vyprázdniť kráľovskú pokladnicu. Svadba pre 100 až 150 hostí vo floridskom Orlande vás totiž vyjde na približne 35-tisíc eur. V cene je zahrnutá večera, fotograf, kameraman, bar, DJ a zábavný program v prevedení Disney postavičiek.

Niektoré páry sa sobášia pod romantickým svitom hviezd a kráľovským ohňostrojom, iné počas dňa v sprievode plnom svojich obľúbených postáv od Disney.

„Každá destinácia ponúka niečo špeciálne, čo nadchne jednotlivé páry aj ich hostí,“ uvádza sa na stránke venovanej Disney svadbám.

Na ich instagramovom profile nájdete fotografie ako z rozprávok premenených na skutočnosť. Popoluška sa vezie v tekvicovom koči ťahanom koňmi, na hostí čakajú makarónky v podobe Mickey a Minnie a dojaté nevesty pózujú pred zámkom Spiacej krásky. Splnený sen každého ultra fanúšika Disney.

Čítajte tiež:

V mozgu máme niečo, čo nám tieto špirály rozhýbe pred očami

Radi si v lietadle zdriemnete? Po tomto článku si to možno rozmyslíte

Revolúcia vo fotení kávy na Instagrame


Zdroj: http://www.independent.co.uk/life-style/disneyland-weddings-magic-kingdom-epcot-animal-kingdom-fairytale-florida-hawaii-california-cruise-a7979066.html

           

ZANECHAŤ ODPOVEĎ