9 tipov ako prehĺbiť svoje partnerské puto

0
1433
9 tipov ako prehĺbiť svoje partnerské puto
4.5 (90%) 4 votes

Ako prehĺbiť svoje partnerské puto

V dĺžkou vzťahu sa úmerne zvyšuje aj počet povinností, ktoré partnerov rozptyľujú: práca, staranie sa o deti, platenie účtov, svokrovci – treba vôbec pokračovať? Pozrime sa na to, ako si v povinnostiach spraviť poriadok a prehĺbiť svoje partnerské puto.

48010265 - young couple in love embracing in park

Spravte si revíziu financií

Naozaj. Svoje najväčšie výdavky zrejme poznáte, ale aj tak vás môže hocičo prekvapiť. Najmä sa uistíte, či ste s partnerom rovnako naladení a máte podobné plány do budúcna – a možno zistíte, že zatiaľ čo vy šetríte na pohodlný dôchodok, vaša polovička by najradšej všetky úspory minula na cestovanie. Je dobré ujasniť si priority a vytvoriť si finančný plán, ktorý bude vyhovovať obom.


Tip redakcie: Platonická láska prezradí aký typ muža žena hľadá


Pohádajte sa

Možno to znie absurdne, ale hádka je v skutočnosti veľmi dobrý očistný mechanizmus. Po kričaní totiž nasleduje – alebo by mal nasledovať – rozhovor a kompromis. Stratí sa napätie medzi vami a vzťah môže ďalej rásť.

13589985 - muscular handsome sexy guy with pretty woman, on dark background, glamour light

Milujte sa na nezvyčajnom mieste

V kuchyni, na zadnom sedadle auta na odpočívadle… Jednoducho hocikde, kde je vám to príjemné.

Zoznámte sa s iným párikom

Stretli ste na rodičovskom združení sympatických rodičov? Zavolajte ich na grilovačku, a ktovie, možno získate nových kamarátov z blízkeho okolia. A ak budú strašní, na ďalšom združení sa pred nimi môžete schovať v zadných laviciach.

Pozrite si seriál na jedno posedenie

Vzrušenie z novoobjaveného seriálu, ktorý je zaručene najlepší na svete, je nákazlivé. Doprajte si s partnerom poriadny oddych a vráťte sa pri televízii do čias, keď bolo ponocovanie normálne.


Tip redakcie: 14 vlastností, ktoré robia zo ženy dokonalú partnerku


Zdieľajte si udalosti v kalendári

Napríklad takú preventívnu prehliadku. Ak o nej budete navzájom vedieť, len tak ľahko na ňu nezabudnete a pripomeniete ju aj partnerovi. Zdravotný stav je predsa dôležité poznať.

Upracte spoločne šatník

Možno sa silou-mocou nechcete vzdať svojho stredoškolského trička, no niektoré kúsky sa naozaj oplatí vyradiť – môžete ich predať, darovať, použiť ako handry, alebo vyhodiť. Získaný priestor poteší vás oboch.

12471859 - red wine glas in hands of lovers

„Ulejte sa“ spolu z práce

Nikto nemusí vedieť, že v skutočnosti neležíte doma s plným nosom, ale objavujete vínne pivničky v blízkom okolí.

Doprajte si poriadne rande

Rande na výročie je síce pekné, ale neprekvapujúce. Choďte spolu na peknú večeru, tancovať, alebo si oddýchnite na víkendovom pobyte – „len tak“. Uvidíte, že to vaše puto dokonale upevní.

Čítajte tiež:

Sexuálne zvrátenosti časť I. Toto všetko ľudí vzrušuje

Osem vecí, ktoré robia budúci milionári každý deň, keď sa nikto nepozerá


Zdroj: http://www.purewow.com/family/things-all-couples-should-do-once-a-year

ZANECHAŤ ODPOVEĎ