5 dôvodov prečo kúpiť bazén v zimnom období

0
1193

S klesajúcimi teplotami je pravdepodobné, že vaše myšlienky budú čoraz vzdialenejšie od predstavy ležania pri bazéne. Chladné mesiace však môžu byť jedným z najlepších období na jeho kúpu.

Pripravený na leto

Výber a príprava bazéna počas zimy znamená, že si môžete užiť celú plaveckú sezónu bez toho, aby to zdržalo vaše plány.

Vyhnite sa zdržaniu

Pri kúpe bazéna počas zimných mesiacoch sa vyhnite problémov, ktoré vznikajú pri vysokom dopyte. Nielen, že budete mať široký výber, ale aj väčšiu šancu, že bazény budú na sklade a dostane sa k vám včas.

Dostatok času

Výber bazéna nie je jednoduchý. Potrebujete zvážiť veľa premenných, ako rozpočet, tvar, veľkosť, hĺbku, materiál..

Ak si bazén zaobstaráte už teraz, budete mať dostatok času na prieskum a nájdenie dokonalého bazéna.

Čas na prípravu

Akonáhle si vyberiete váš vysnívaný bazén, máte čas na zamyslenie a prípravu okolia kam ho umiestnite. Taktiež si bez problémov zabezpečíte všetky potrebné doplnky a čistiace produkty, ktoré v lete môžu byť nedostupné.

Iste, je trochu ťažšie kopať do studenej zeme, ale váš dvor bude v skutočnosti vyzerať lepšie, keď sa začne leto, než keby ste začali na jar. Keď budete mať bazén nainštalovaný v zime, vaša záhrada bude mať dostatok času na zotavenie. Vaša tráva a rastliny budú vo výsledku silnejšie a bezpečnejšie.

Najlepšia cena

Zima je skvelým obdobím na využitie skladových predajov a cien mimo špičky.

Okrem toho, výrobcovia a dodávatelia zvyšujú náklady na svoj materiál ako súčasť inflácie, takmer každý rok. Tomuto sa pri nákupe do konca roka vyhnete.