10 typov promiskuitných žien

0
1645
10 typov promiskuitných žien
5 (100%) 1 vote

Nielen muži sú prelietaví. Promiskuita nie je cudzia ani opačnému pohlaviu. Ženy striedajú sexuálnych partnerov z viacerých dôvodov, podľa ktorých ich môžeme zaradiť do desiatich skupín.

 

Nymfa

Naozaj miluje sex. Nerobí to kvôli neistote ani iným dôvodom. Jednoducho má zo sexu veľký pôžitok. Každý má iný sexuálny apetít. Ten jej je veľký a nerobí nič zlé, keď ho uspokojuje.

Feministka

Má sex, pretože môže. Nebude ukrývať či krotiť svoju sexualitu len preto, aby náhodou niekoho neurazila. Keď muži striedajú partnerky, nikto im nenadáva. Prečo by mali byť ženy v inej pozícii?

Tajnostkárka

Zrejme mala oveľa viac partnerov ako vy, no tají to a tvári sa prudérne. Prečo? Bojí sa, čo o nej povedia ľudia. Hoci v oblasti sexuality zmýšľa liberálne, bojí sa to dať najavo aj verejne.

Nováčik

S promiskuitou ešte len začína. Doteraz bola v dlhodobom vzťahu, preto mala len zopár partnerov. Teraz sa chce uvoľniť a vyskúšať aj schôdzky na jednu noc.

Rebelka

Rodičom sa nepáči jej partner? Skvelé! Nedarí sa jej v škole? Ešte lepšie! Je to rebelka, ktorá ide rada proti prúdu. Ak jej rodičia povedia, že by mala so sexom počkať až do svadby, naschvál spraví opak a vystrieda mnohých partnerov.

Dieťa kvetov

Uznáva myšlienky sexuálnej a duchovnej slobody, ktoré ľudia hlásali počas sexuálnej revolúcie v šesťdesiatych rokoch. Hoci od nej prešlo už polstoročie, naďalej šíri jej odkaz.

„Závisláčka“ na Tinderi

Na zoznamke trávi veľa času a dohodne si tam mnoho stretnutí. Neznamená to, že sa každá schôdzka skončí v posteli, no baví ju aj flirtovanie.

Hráčka

Randí s viacerými chlapmi súčasne a žiadny z nich sa to nedozvie. Áno, presne tak. Nerobia to len muži, ale aj ženy.

„Panna“

Pred rodinou a priateľmi sa tvári nevinne, no je to len zásterka. V skutočnosti má veľmi rada sex a partnerov strieda veľmi často.

Umelkyňa

Na sexe miluje emocionálne prepojenie. Chce sa partnerovi odovzdať, no nie preto, že ho miluje. Ako umelkyňa jednoducho vyhľadáva inšpiráciu a silné zážitky, medzi ktoré patrí aj sex.

Čítajte tiež:

Toto sú najnebezpečnejšie sexuálne polohy

5 najväčších mýtov o ženách, ktoré podvádzajú

Tip na výlet. Sopečný vrch Ragáč, raj pre turistov aj športovcov


Zdroj: http://www.lovepanky.com/my-life/reflections/promiscuous-women-types

ZANECHAŤ ODPOVEĎ