Veľtrh nábytku: MODDOM ukáže nadčasovosť, udržateľnosť a úsporu energií

0
1079

Od 19. do 23. októbra 2022 bude Incheba patriť nábytku a dizajnovým doplnkom pre dotvorenie bývania. Obľúbený veľtrh MODDOM počas piatich dní predstaví aktuálne trendy v interiéroch, medzi ktoré patria čisté línie a farby, dizajnové kúsky, ale aj prírodné materiály a s nimi spojená nadčasovosť a udržateľnosť. Pozornosť bude venovaná aj téme úspory energií a zdravého bývania. Svoju ponuku návštevníkom predstaví takmer 130 vystavovateľov.

MODDOM prinesie výber nábytku a doplnkov do interiéru, ale napríklad aj na terasy či záhrady. Portfólio slovenských aj zahraničných výrobcov či predajcov bude nielen odrážať súčasné trendy, ale prinesie aj „večné“ dizajny, vďaka čomu si záujemcovia budú môcť bývanie zariadiť podľa svojich predstáv. Jedným z trendov sú napríklad prírodné materiály ako drevo, kameň, koža a ďalšie, ktoré majú pozitívny vplyv na naše zdravie a sú synonymom kvality a trvácnosti. Stoly, stoličky a postele z masívneho dreva, veľký výber kožených a textilných sedačiek (In-Elis, Max Furniture, JV Pohoda, Sofa Partners), postelí a matracov aj s využitím prírodných materiálov (Matracentrum, LB Bohemia, Westieri, EUROtest, Superinterier, Zaren, Meditec), parkety, ale napríklad aj krištáľové lustre a mnoho ďalších možností pre zariaďovanie nájdu návštevníci práve na veľtrhu MODDOM. K dispozícii bude viacero noviniek – napríklad špeciálne posuvné dvere pre vstavané skrine s vymeniteľnými fototapetami, ktoré si každý môže vymeniť kedykoľvek podľa svojej chuti (mojaskrina.sk). Predstavy o industriálnom štýle splní zákazková výroba oceľových interiérových a exteriérových dverí a okien, kúpeľňových zásten, schodísk a zábradlí, zimných záhrad a industriálnych bytových doplnkov (BKL Group).

Nekontrolovateľný rast cien energií na burze a k tomu nezvyčajne chladná jeseň sú hlavné dôvody, pre ktoré sa mnoho ľudí zamýšľa nad možnosťami, ako ušetriť na kúrení a stále sa cítiť komfortne. Na veľtrhu MODDOM budú dostupné krby, krbové kachle, špeciálne kozuby pre terasy a zimné záhrady (Biokamin, Elementi Slovakia, Gemmy), tepelné čerpadlá (Marel), inteligentné technológie do domácnosti (Hevolta Slovakia), ale aj dizajnové radiátory (Dobrá klíma), závesy a ďalšie možnosti tienenia okien, ktoré rovnako pomáhajú šetriť energie znižovaním tepelných strát.

Až 40 percent ľudskej populácie trpí alergickými ochoreniami na prach, plesne, roztoče, peľ, baktérie, vírusy a iné škodlivé látky, ktoré na nás útočia prevažne v interiéri. Riešenie (nielen) pre alergikov prináša švajčiarsky výrobca Stadler Form, ktorý ponúka okrem prémiových čističiek vzduchu celé portfólio produktov na skvalitnenie vzduchu v domácnostiach alebo kanceláriách. Všetky produkty Stadler Form sú energeticky nenáročné, čo predstavuje ročnú spotrebu v desiatkach eur.

Vďaka komplexnej ponuke, množstvu inšpirácií a pomoci odborníkov na veľtrhu návštevníci objavia tie správne riešenia, ktoré im pomôžu ku kvalitnému bývaniu.

Zároveň v piatok a sobotu 21. a 22. októbra bude možné zavítať aj na kozmetický veľtrh INTERBEAUTY, kde čaká výber produktov pre starostlivosť o pleť, telo a vlasy, poradenstvo a k tomu množstvo atraktívnych exhibícií: Zlaté nožnice 2022, Majstrovstvá SR v maľovaní na tvár Body Art 2022, Medzinárodný BEAUTY festival 2022 – Súťaž v aplikácii umelých mihalníc Gold Lashes, Zlaté ruky Slovenskej republiky Brilliant Nails a Zmenáreň naživo.

Veľtrh MODDOM sa uskutoční od 19. do 23. októbra 2022:

streda – sobota 10:00 – 19:00

nedeľa 10:00 – 17:00

Vstupenky sú dostupné buď na mieste, alebo v sieti Predpredaj.

Viac informácií na www.incheba.sk.

Čítajte tiež: