Na výstavu ITF Slovakiatour zavítali aj politici a prezident

0
1670

Na tohtoročnú výstavu cestovného ruchu ITF Slovakiatour konajúcu v Inchebe zavítali aj politici. Nešlo však o žiadne predvolebné mítingy a pokusy o získanie hlasov, ale o adekvátne účasti niektorých z nich, ktorí prišli reprezentovať svoj kraj, mesto, alebo návštevu absolvovali na podporu vystavovateľov. Počas návštevy vyvolala malý rozruch prítomnosť samotného prezidenta Slovenskej republiky Ivana Gašparoviča. V spoločnosti syna majiteľa Incheby Alexandra Rozina mladšieho a ďalších vystavovateľov okúsil aj s koláčikov. Prezident bol vtedy najrovnejší a priateľsky sa stretol s niekoľkými vystavovateľmi. Taktiež navštívil nie len stánky našich krajov, ale aj bratislavského letiska.

Objavil sa tu aj primátor hlavného mesta Bratislava. Poskytol niekoľko rozhovorov a taktiež si prešiel niekoľko stánkov.

V stánku Žilinského samosprávneho kraja bol jedným z reprezentantov regiónu aj Juraj Blanár, predseda ŽSK. V stánku sa mohli návštevníci dozvedieť o mnohých zaujímavostiach Liptova, Žiliny, hradov v celom kraji, ale nechýbali ani Kysuce a rôzne malé aj veľké zaujímavé.