Trendy pre vašu novú kúpeľňu

0
2659

Kúpeľňa má byť miestom odpočinku, relaxu a harmónie. Miestom, kde po celom dni strasiete problémy, únavu a stres a začnete plnohodnotne oddychovať. Čo poviete na piatkový večer vo vani s dobrou knihou a pohárom šampusu? Inšpirujte sa týmito nádhernými kúpeľňami a vyberte si tú svoju.

Minimalizmus je proste trendy

Minimalizmus sa ako protipól konzumu a materializmu tlačí do nášho života každý dňom a nie je to inak ani v bytovom designe. Minimum štýlových doplnkov, čisté línie a rafinovaná jednoduchosť, vďaka ktorej váš priestor bude dýchať, ale zároveň bude pôsobiť príjemne a vkusne.

When YELLOW meets teak countertop : ) #customade #homeinteriors #workforpassion #yellowcabinet #teakwood #teakwoodcountertop #bathroom #recrea7ions #i68premisedesign

A post shared by i68PremiseDesign (@i68premisedesign) on

#bathroomsketch #tileshowroom #pearltiles #whitebathroom #wood

A post shared by Iwona M. (@im.projector) on


TIP redakcie: 10 obývačiek, do ktorých sa zamilujete

Kameň

Dlažbám a obkladom v kúpeľni aj tento rok dominujú kamene – mramor, žula niekedy dokonca ónyx. Kamenné povrchy pôsobia luxusne, v interiéri sa stávajú dominantou. 

Kameň môžete použiť nielen ako obklad, či dlažbu, kameň sa presadzuje aj vo svete zdravotechniky – v ponuke obchodov sú kamenné vane či umývadlá.


TIP redakcie: 6 dôvodov, prečo je klasická pálená tehla tým najlepším stavebným materiálom pre váš dom

Details, details! Love this!! By @funkis_tine

A post shared by INTERIOR123 (@interior123) on

Čierna je kráľovná

Čierna farba sa stáva tento rok farbou číslo 1. Pôsobí útulne a zároveň veľmi luxusne, ľahko sa kombinuje s drevom, s kameňom či chrómom. Kontrast vytvoríte pomocou bielej sanity a keramiky, šmrnc dodá taktiež zeleň či správne zvolená textília.

 

 

Okná, okná, okná

Sú provokačné, obrovské a dodajú vašej kúpeľni tretí rozmer – áno okná. Napriek tomu, že vyžadujú veľmi rozumné umiestnenie a ich použite je možné výhradne v rodinnom dome s naozaj štedrým rozmerom pozemku. Ale napriek tomu všetkému, nechceli by ste ich?


TIP redakcie: Detská izba snov pre vašich najmenších

Details by #essenzamarbella #contemporary #bathroom #bathroomdesign #luxuryrealestate

A post shared by Essenza Living (@essenzamarbella) on

Zdroj: Instagram


PREČÍTAJTE SI TIEŽ:

Výnimočný byt z Nitry od ateliéru DOBRÝ INTERIÉR

Všetko, čo potrebujete vedieť o stavebnom sporení