Trendy pre vašu novú kúpeľňu

0
2516

Kúpeľňa má byť miestom odpočinku, relaxu a harmónie. Miestom, kde po celom dni strasiete problémy, únavu a stres a začnete plnohodnotne oddychovať. Čo poviete na piatkový večer vo vani s dobrou knihou a pohárom šampusu? Inšpirujte sa týmito nádhernými kúpeľňami a vyberte si tú svoju.

Minimalizmus je proste trendy

Minimalizmus sa ako protipól konzumu a materializmu tlačí do nášho života každý dňom a nie je to inak ani v bytovom designe. Minimum štýlových doplnkov, čisté línie a rafinovaná jednoduchosť, vďaka ktorej váš priestor bude dýchať, ale zároveň bude pôsobiť príjemne a vkusne.

When YELLOW meets teak countertop : ) #customade #homeinteriors #workforpassion #yellowcabinet #teakwood #teakwoodcountertop #bathroom #recrea7ions #i68premisedesign

A post shared by i68PremiseDesign (@i68premisedesign) on

#bathroomsketch #tileshowroom #pearltiles #whitebathroom #wood

A post shared by Iwona M. (@im.projector) on


TIP redakcie: 10 obývačiek, do ktorých sa zamilujete

Kameň

Dlažbám a obkladom v kúpeľni aj tento rok dominujú kamene – mramor, žula niekedy dokonca ónyx. Kamenné povrchy pôsobia luxusne, v interiéri sa stávajú dominantou. 

Kameň môžete použiť nielen ako obklad, či dlažbu, kameň sa presadzuje aj vo svete zdravotechniky – v ponuke obchodov sú kamenné vane či umývadlá.


TIP redakcie: 6 dôvodov, prečo je klasická pálená tehla tým najlepším stavebným materiálom pre váš dom

Details, details! Love this!! By @funkis_tine

A post shared by INTERIOR123 (@interior123) on

God night dear followers💫💫💫 Thank you all for likes and lovely comments!!! Tusen takk kjære alle følgere, jeg setter så stor pris på dere! Nå stuper jeg oppi her og ønsker dere en god natt💛Begynner på jobb 07:30 i morgen og kan sove 30 minutter ekstra, hverdagsglede👏🏼👏🏼👏🏼😴😴😅😅 . . . #myhome #bathroom #bathroominspo #instadesign #instahome #baderom #cozyhome #charminghomes #interior4all #moderndesign #modernhome #flowers #scandinaviandesign #scandinavianstyle #scandinavianhome #dreamhome #luxury #interior123 @interior_magasinet #bobedredk #immyandindi #asafotoninspo #interiordesign #designinterior #prettyhome #kajastef #interior4you #interiorinspo #interiorinspiration #boligpluss

A post shared by Kari Haugsrud (@futurenordichome) on

Čierna je kráľovná

Čierna farba sa stáva tento rok farbou číslo 1. Pôsobí útulne a zároveň veľmi luxusne, ľahko sa kombinuje s drevom, s kameňom či chrómom. Kontrast vytvoríte pomocou bielej sanity a keramiky, šmrnc dodá taktiež zeleň či správne zvolená textília.

 

 

Okná, okná, okná

Sú provokačné, obrovské a dodajú vašej kúpeľni tretí rozmer – áno okná. Napriek tomu, že vyžadujú veľmi rozumné umiestnenie a ich použite je možné výhradne v rodinnom dome s naozaj štedrým rozmerom pozemku. Ale napriek tomu všetkému, nechceli by ste ich?


TIP redakcie: Detská izba snov pre vašich najmenších

Details by #essenzamarbella #contemporary #bathroom #bathroomdesign #luxuryrealestate

A post shared by Essenza Living (@essenzamarbella) on

Zdroj: Instagram


PREČÍTAJTE SI TIEŽ:

Výnimočný byt z Nitry od ateliéru DOBRÝ INTERIÉR

Všetko, čo potrebujete vedieť o stavebnom sporení

ZANECHAŤ ODPOVEĎ