Pozrite si výber najluxusnejších bytov v Bratislave, ktoré sú na prenájom

0
8606

Bytov na prenájom je v Bratislave naozaj neskutočné množstvo. Ako to tak už bežne býva, keď je niečoho veľa, ťažšie sa vyberá. S tých tisícok bytov na prenájom v Bratislave sme však vybrali štyri najzaujímavejšie, ktoré nás dostali svojou originalitou, polohou alebo bohémskym výhľadom. Pozrite si, ktoré najluxusnejšie byty na prenájom v Bratislave stoja za hriech!

Najluxusnejšie byty na prenájom v Bratislave

1 izbový apartmán s kráľovským výhľadom na 30.poschodí

panorama-cityPOZRIEŤ SA NA BYT

Pozrite sa na tento kráľovský apartmán v centre Bratislavy v novostavbe Panorama City. Priestranný byt, vynikajúci výhľad na 30. poschodí. 42 metrov štvorcových za 600 EUR/mesiac je rozhodne jedna z najlepších ponúk na trhu. Apartmán je vybavený kvalitným LCD televízorom či priestrannou posteľou. Balkón s výhľadom na Staré mesto, Kamzík celú Bratislavu nenechá chladného žiadneho kreatívca a milovníka bývania.

3 izbový moderný byt s neobyčajným interiérom

lopuchovaPOZRIEŤ SA NA BYT

Tento 3 izbový byt v modernej luxusnej vilovej časti na Lopúchovej ulici v Bratislave ponúka naozaj široké možnosti využitia. Za cenu 1000 EUR/mesiac môže byť ideálnym bývaním pre mladú rodinu, ktorá hľadá bývanie v Bratislave. Veľkým plus je priestranná obývačka, v do ktorej sa zmestí nejedna veľká návšteva. Tento byt má jedno veľké plus a tým je veľký, otvorený priestor, ktorý vôbec nepôsobí skľučujúco.

Luxusný 5 izbový dizajnový byt s terasou a dokonalým lustrom

byt-karlova-ves

byt-karlovkaPOZRIEŤ SA NA BYT

Tak tomuto sa hovorí bývanie! Až 5 izbový byt v Karlovej Vsi, ktorý si sme zamilovali už na prvý pohľad. Aj keď je mesačný nájom trochu vyšší a zaplatíte zaň 3,200 EUR/mesiac, v prípade, že sa sem nasťahujete viacerí, vychádza to oveľa výhodnejšie. Tento byt na prenájom v Bratislave je naozaj aktuálne to najoriginálnejšie, čo je v ponuke.

Výhodou tohoto bytu je jednoznačne obrovská terasa, ktorá si pýta rôzne párty, posedenia či opaľovanie. Navyše, moderná obývačka s luxusným lustrom pôsobí naozaj fenomenálne.

Za málo peňazí veľa muziky

nivyPOZRIEŤ SA NA BYT

Pozrite sa na tento obrovský byt na Mlynských Nivách, ktorý je na ideálnom mieste a navyše za výbornú cenu. V cene 850 EUR/mesiac nájdeme dva balkóny, plochu o výmere 102 m2 a plne zariadený byt s veľkou kúpeľňou a kuchyňou. Byt má až tri izby a svojim rozložením podporuje rodinnú pohodu nakoľko každý jeden, kto v ňom býva bude mať dostatok súkromia, no zároveň možnosť tráviť čas s rodinou.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ