Miesto, kde sa budete cítiť skvelo

0
2126

Slovensko nie sú len Tatry

Slovensko je nádherná krajina, rozmanitá, oplývajúca mnohými prírodnými krásami, zaujímavým úkazmi. Krajina, ktorú väčšinou turisti vyhľadávajú kvôli mohutným horám, dlhým úžasným dolinám, prispôsobeným i pre nenáročných turistov a cestovateľov. Návštevníci však na Slovensku čoraz častejšie vyhľadávajú i iné možnosti rekreácie a zábavy. Nie každý je stvorený na túry a horské treky. Mnohí si chcú len oddýchnuť, opaľovať sa, kúpať sa, užiť si všetko, čo leto ponúka. Potrebujú pláž, vodu, služby, vybavenie, a to všetko v krajine, ktorá je bezpečná. To všetko Slovensko ponúka. Existujú tu mnohé lokality, ktoré spĺňajú náročné požiadavky domácej, ale i zahraničnej klientely a jednou z nich je i lokalita v oblasti Seneckých jazier.

Rekreacne-zariadenie-Senec

Využite situáciu

Päť samostatných jazier, rozsah vodnej plochy až sto hektárov, kemping, hotely v blízkosti, apartmány na seneckých jazerách, zlepšujúce sa služby… to všetko sú dobré dôvody na to, aby boli Senecké jazerá vyhľadávaným letným dovolenkovým strediskom. Apartmány pri Seneckých jazerách sú lokalizované tak, že z nich máte skutočne iba kúsok nielen priamo k šírim vodným plochám ale i do seneckého akvaparku. Večer potom môžete stráviť s priateľmi v spoločenskej miestnosti, zahrať si tenis na priľahlom tenisovom kurte alebo si niečo chutné pripraviť na grile.

A čo ak vám nestačí len tých pár dní strávených na takomto skvelom mieste a chceli by ste tu tráviť dlhší čas, prípadne i podnikať? Riešenie sa ponúka samo. V meste Senec, ktoré má, mimochodom, dokonalú polohu vzhľadom na prístup z diaľnice a ktoré leží v blízkosti nielen vodných plôch, ale i lesov Malých Karpát a skutočne len na skok od hlavného mesta, sa neustále niečo buduje a stavia. A práve tu sa núka príležitosť i pre vás.

Stavajte, budujte, bývajte, investujte

Predaj pozemkov v lokalite Senec stále prebieha. Samozrejmosťou sú všetky inžinierske siete, oblasť je projektovaná do najmenších detailov. Predpokladaný je park s lavičkami, plná občianska vybavenosť. Všetko v súlade s potrebami moderného, úspešného človeka. Pozemky v Senci sú multifunkčné, môžete ich využiť na stavbu rodinného domu, prípadne na výstavbu menšej kancelárskej budovy vašej firmy.

S pozemkom v Senci získate nielen profit týkajúci sa dokonalej lokality, ktorá vás dokáže uspokojiť po všetkých stránkach, ale i príležitosť výhodne investovať do nehnuteľnosti, ktorá časom určite získa ešte na väčšej hodnote. Budúcnosť je síce neistá, ale pri kúpe pozemku v lokalite Senec sa určite nie je čoho obávať. Je to bezpochyby rozumná investícia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ