Inšpirácia na Vianoce po Vianociach…ak nie ste spokojní s tým, čo ste dostali

0
1457

Čím poznáme človeka dlhšie, tým ťažšie sa nám pre neho hľadá darček. Nie je to však tým, že by sme ho nepoznali. Ak ho poznáme dlhšie a je pre nás človek vzácnejší, tým viac sa mu snažíme dať najavo, ako veľa pre nás znamená. A aj keď kupujeme darčeky zväčša len na sviatky, o to viac si na tom dáme záležať. Hovoríme si: kniha nevyjadruje to, čo by som chcel povedať, oblečenie taktiež nie. Až napokon máme plno nápadov, no ani jeden nie je ten ideálny.

Autor: www.planwallpaper.com
Autor: www.planwallpaper.com

Človek odstupom času príde na to, že darčeky nie sú až tak dôležité, najmä ak nevieme čo kúpiť alebo sme kúpili niečo zlé. Dôležité sú zážitky, ktoré s človekom zažije. Pocit, ktorý mal keď bol s danou osobou alebo niečo robil prvýkrát je oveľa silnejší, ako nejaká kniha. Viete však, že takýto nezabudnuteľný zážitok sa dá darovať i na Vianoce?Dostali ste takýto darček, prípadne vymenili by ste nevydarený darček za zážitok?

Takéto niečo môžete nájsť napríklad aj na zadar.sk

Každý človek má rád niečo iné. Niekto miluje autá, iný relax či varenie. No zážitkov, spomedzi ktorých si môžete vybrať je naozaj neúrekom. 

Rôzne zážitky, rôzne ročné obdobia, rôzne pocity.

Voda, Vzduch, Auto-Moto, Kurzy, Adrenalín, Šport, Relaxácia ale aj pobyty,… to všetko tu nájdete.

A nezabudnite. Každý zážitok má platnosť niekoľko mesiacov, takže ak vyberiete niečo, čo sa dá vykonávať iba cez leto (napr. flyboarding), určite si ho bude môcť užiť i cez leto. A 6 mesiacov, ktoré bude musieť čakať na tento zážitok bude môcť naberať odvahu alebo netrpezlivo čakať ako malé dieťa, kedy už konečne príde Santa.

Ak ste teda dostali niečo s čím nie ste spokojní, skúste tento darček vymeniť za zážitok, ktorý vás naozaj obohatí.