Stevie Starr, Hayashi a Atai Omurzakov vraj zaplatení

0
1823

Zamrzí to Slovákov a ešte viac prehĺbi nedôveru televízie voči divákom. Narafičené postavy, scénky a chaos vo všetkom okolo nás už doslova znechucuje. Vraj Martinke z Turca prikázali aby si mobil schovala do pece a robila to, čo aj robila. Babám v každej sérií Farmárovho hľadania žien zas vraj kážu, aby sa o chlapa aj pobili. Klamstvá pokračujú, pretože aj talentová šou bola plná klamstiev.

Nedôvera voči televíznym programom sa len prehlbuje
Informácie, ktoré sa nám podarilo ešte v nedeľu náhodou získať sme doteraz nevedeli, ako spracovať a či vôbec. Lenže dnes vyrazil denník Nový čas s potvrdenými informáciami, že Atai Omurzakov bol do šou pozvaný. Nešlo teda o pozvanie neznámeho priateľa z Čiech, ktorý to len krásne zahral. Nejde ani o veľmi chudobného chlapca, ktorý tancuje aby nakŕmil rodinu. Cestuje a vystupuje ako hviezda. Televízia pripravila divákom a Slovensku divadlo o chudobnom talentovanom chlapcovi, ktorého talent akoby ani doma neobjavili. Pravda je taká, že v asi celej západnej Ázii po Ukrajinu je veľmi známy a čo to si už zarobil. Nič proti jeho parádnej šou a ozajstnému talentu, no nešlo o iniciatívu z jeho strany. Výroba šou ho sama oslovila, pozvala a zaplatila.

Aj Stevie Starr a Ryan Hayashi s katanou
Veľkú šou spravili aj Stevie Starr a Ryan Hayashi s mečom. Tí boli rovnako tak pozvaní a slušne zaplatení. Informáciu nám potvrdil celkom náhodou zdroj priamo z televízie dokonca bez toho, aby sme informáciu chceli, či o ňu bojovali. Nepotrebujeme robiť rozbroje, no podľa dnešnej tlače neprinášame nič nové a tak s potvrdením zistenia môžeme vyrukovať a reagovať. Obaja boli pozvaní a zaplatení, pozvanie prijali a v podstate spravili len tú istú šou, ktorú poznajú v zahraničí. Nevedno, či o všetkom porota vedela na začiatku, ale dá sa predpokladať, že mali informácie, aby priveľmi nechválili, aby šancu nakoniec mohli mať naozaj Slováci. Môže to byť pravda, alebo nemusí. Ťažko dnes uhádnuť komu veriť a komu nie.

Dôvodom k tomuto pozvaniu hviezd a zabávačov zo zahraničia mali byť obavy, že druhá talentová šou nenaplní očakávania a zlyhá. To sme aj pocítili pri zrazu náhlom zhustení šou, len reklamy neubudlo. Obávali sa vari, že Slováci a Češi už nemajú čím prekvapiť? Toho čo televízia predviedla s nehoráznym preháňaním Telekom reklám rodinky, ktorá sa dopĺňa obrazom z LCD televízora, sme mali príšerne plné zuby. Nezabúdajme ale, že diváci si sami poslali Ataia do finále a poslali ho do Las Vegas. Teraz si počkajme, ako preslávi naše krajiny… a či vôbec. Sme však veľmi sklamaní, že JOJka z nás robí idiotov už nejaký čas, ale klamať vo vysielaní, fingovať priateľov a potom v neposlednom rade sa hrať na plnohodnotného súťažiaceho, to je už naozaj priveľa.