Ako skončí, čím prekvapí a čo ešte prinesie seriál Feriha?

0
10274

Feriha seriálTurecký seriál Feriha je na Slovensku úspešným, miestami sa zdá že viac, ako ktorýkoľvek iný seriál v našej televízií. Jeden z tých, ktorý síce priniesol do našich domácností celkom nezvyčajnú kultúru, iné náboženstvo, kultúru a zvyky, no ľudia ho prijali pokojne a priateľsky. Ferihe sme sa podrobne venovali v našom nedávnom článku, kde ste si mohli prečítať aj niečo o hereckom obsadení a príbehu. Lákavé je však pre mnohých dozvedieť sa niečo viac o nasledovnom príbehu, aj keď na dovolenkách už predsa len pár Sloveniek už vyzvedalo. V prípade, že i nechcete pokaziť zážitok a plánujete celý príbeh sledovať svojpomocne bez prezrádzania deja, nečítajte ďalej. Dozvedieť sa môžete podrobnosti o príbehu a jeho zamotaniu.

Feriha a jej zamotaný príbeh
Ferihin brat sa ožení so ženou, ktorej pôvodne daruje prsteň. Ten ukradol Ferihe a hoci sa rozídu, dajú sa opäť dohromady. Po svadbe sa z nej stáva poriadne zlá osoba, ktorá svojou negativitou rozhnevala mnohých divákov v tureckej domovine. Zároveň s bratom to však ťahá aj s majiteľom obchodu. Po odhalení nevery sa rozvedú a ju čaká komplikovaná krátka budúcnosť, ktorú pretne zľutovanie sa Ferihinho brata a jeho odpustenie, čo sa rodine vôbec nebude páčiť.

Ferihina matka odíde na vidiek kvôli mladšiemu synovi a už sa viac neukáže. Dokonca by sa nemala ukázať ani na Ferihinej svadbe. Ferihin otec, aj napriek labilnému zdraviu a neustálym očakávaniam divákov, že jeho smrť zdramatizuje dej, počas celého seriálu nezomrie.

Nepríjemná kamarátka hlavnej hrdinky menom Cansu, ktorá mimochodom taktiež miluje Emira, je psychicky labilná a bude sa liečiť. Jej nevlastná matka prispeje k smrti jej otca, keď mu neposkytne prvú pomoc. Dá sa dohromady s Levantom a neskôr spozná bohatého mafiána, s ktorým bude taktiež len určitý čas.

Ďalšou z veľmi nenávidených postáv seriálu medzi divákmi bude Halil, z ktorého sa vykľuje slizký šialenec. Za únos Ferihy a jej väznenie pôjde do chládku. Emir ju však zo zajatia vyslobodí, bude pritom zásadne zranený, no prežije. Prežiť musí, keďže ho čaká ešte práca v bare a pokračovanie seriálu ďalšími príbehovými líniami.

Je možné, že niektoré informácie sa už v seriály objavili. Článok pripravujeme v spolupráci s priateľmi v Turecku na základe vašich emailov a prosieb o viac informácií. Seriál na Slovensku priamo naša redakcia nesleduje. Oboznámili sme sa však s postavami v seriály pre čo najlepšiu interpretáciu informácií smerom k fanúšikom seriálu.