Učňovské životy duše – Ak máte strach zo smrti, prečítajte si toto!

0
1178

Učňovské životy duše ikarDoktor Weiss mal úspešne zavedenú psychiatrickú prax, pokojný život a vydarené manželstvo. V jeden deň vstúpila do jeho ordinácie Catherine, ktorá trpela fóbiami, a celý jeho život sa zmenil.
Učňovské životy duše je skutočný príbeh o vyliečení ženy poznačenej traumami minulých životov. Kniha, ktorá zmenila život autorovi, aj vyše miliónu ľudí na celom svete, ktorí si ju už kúpili. Príbeh mladej ženy Catherine, ktorá prechádza minulými životmi a postupne sa zbavuje súčasných ťažkostí, sa stal viac než fascinujúcim čítaním. Toto je dôkaz, že existujú veci medzi nebom a zemou…

Klasická liečba u Catherine nepomáhala a tak skúsil hypnózu, aby našli príčinu jej úzkostí v detstve. Neúspešne a preto jej dal pokyn, aby sa vrátila do obdobia, z ktorej pochádzajú jej symptómy. A ona sa vrátila do svojich minulých životov…

To, čo nasledovalo, bolo neuveriteľné. Catherine opisovala udalosti, ktoré sa udiali dávno pred jej narodením. V hypnóze sa vracala do prehistorických jaskýň, do palácov starovekého Egypta, či do vojnových čias minulého storočia. Snaha regresnou hypnoterapiou vytiahnuť spomienky z detstva sa skončila rozhovorom o živote pred takmer štyritisíc rokmi.

Pripomeňme, že Dr.Weiss nie je ezoterik, mystik, či nejaký okultista, ale moderný psychiater. Bol šokovaný a najskôr sa tieto poznatky bál zverejniť, aby si nezničil úspešnú kariéru odborníka. Napokon až po ôsmych rokoch vydal knihu Učňovské životy duše, ktorá sa vzápätí stala svetovým bestsellerom. Opisuje v nej liečbu Catherine a jej cestovanie minulými životmi. Práve v nich sa nahromadili menšie i väčšie životné traumy, ktoré si prenášala do ďalších životov a boli príčinou jej súčasných fóbií.

Reinkarnačne orientovanej regresnej hypnoterapii sa odvtedy úspešne podrobilo mnoho pacientov, medzi nimi aj celebrity ako Sylvester Stallone či Gloria Estefan. S autorom sa po prečítaní jeho knihy chcela stretnúť aj princezná Diana, no už nestihla. Catherine zmenila Dr.Weissovi život a on svojou knihou mnohým ďalším. Konečne vychádza v slovenčine svetový hit Učňovské životy duše.