Učiteľ lásky. Literatúru začína ovládať erotika

0
1429

Nová vlna kníh nabitých erotikou určená najmä mladým ženám valcuje v súčasnosti v knižnom svete mnohé rebríčky predajnosti. Pikantné erotické romány sú v poslednom období v kurze aj na Slovensku a čitateľov čaká v tomto smere naozaj horúca, zmyselná jeseň.

Na pulty kníhkupectiev sa dostanú viaceré hity – napríklad Hrana rozkoše od Eve Berlin, ktorá získala cenu za najlepší erotický román roka v USA. Ďalšiu porciu zmyselnej erotiky ponúkne novinka od Andrey Coddington Predohra o dobre situovanej, vydatej Američanke, ktorá sa zamiluje do sexu s trénerom golfu. A už v týchto dňoch vychádza Učiteľ lásky, ktorý u nás vyšiel po prvý raz pred piatimi rokmi, no kniha sa rýchlo vypredala, pretože sa stala obrovským hitom. Nová reedícia tohto pikantného románu, ktorý autorku Robin Schoneovú preslávil po celom svete, nadchol čitateľov i kritikov – podľa nich len máloktorá spisovateľka dokáže predostrieť príbeh tak pútavo a s toľkou ľahkosťou. Je to príbeh plný zmyselných, krásne vzrušujúcich a nádherne erotických momentov.

Hlavnou hrdinkou je Elizabeth, ktorá v manželstve nezakúsila naozajstnú vášeň, hoci je matkou dvoch synov. Keď ju manžel ignoruje a dokonca si nájde milenku, rozhodne sa bojovať ženskými zbraňami: nájde si učiteľa lásky a chce, aby ju vyzbrojil. Elizabeth sa trápi, túži po dotykoch a nehe, no ľahostajnosť jej manžela ju ubíja. Vyhľadá Ramiela, ktorý sa preslávil svojím erotickým umením a vo vyšších kruhoch je zaznávaný pre svoj nečistý pôvod. Je totiž nevlastným synom arabského šejka a anglickej grófky. Núdzu o ženy rozhodne nemá a žiadosť Elizabeth ho spočiatku zaskočí.

Napokon Ramiel súhlasí s návrhom a začne ju učiť, ako prebudiť v manželovi vášeň. Lekcie erotiky sa však stanú nebezpečnou zbraňou pre obidvoch… Navyše, Elizabethin manžel je úspešným politikom, ktorý postupuje na rebríčku kariéry a iba škandál ho môže zraziť na kolená. Práve vtedy sa začnú šíriť reči o učiteľovi lásky a treba nájsť riešenie. Definitívne.

Začnite čítať o Učiteľovi lásky už teraz, no pozor – príbeh je plný dráždivých scén a exotických situácií. Rozhodne ho nečítajte sami – vie rozpáliť, navnadiť, poštekliť…