Tip na knihu: Nástroje pre osobnostný rozvoj

0
1313

Nástroje, literatúra od IKAR„V Hollywoode je verejným tajomstvom, že Stutz a Michels objavili spôsob, ako sa napojiť na tvorivé sily ukryté v každom z nás,“ napísali prestížne noviny The New Yorker o knihe Nástroje.

Realitou je, že životné ťažkosti sa nikomu z nás nevyhýbajú. Tradičný terapeutický prístup upriamuje pozornosť do minulosti, no my potrebujeme riešenie tu a teraz. Nástroje ho ponúkajú. Možno poznáte ten okamih, keď vás čosi zaujme, vy začnete nasávať ako špongia a ste rozhodnutí vyskúšať naučené v praxi. Pretože cítite, že toto vám môže zmeniť život! Konečne prichádza na Slovensko prelomové dielo o jedinečných nástrojoch osobnostného rastu – Nástroje.

Autori využívajú jedinečný súbor cvičení (nástrojov), vďaka ktorým sa naše problémy stanú odrazovým mostíkom k životnej zmene. Prekážky sa zmenia na príležitosti a cez nástroje nájdeme v sebe odvahu a rozhodnosť, tvorivosť i pevnú vôľu! Kniha ponúka stručné prehľady, medzi ktorými takmer isto nájdete tú svoju životnú situáciu, ktorú chcete zmeniť, vyriešiť, posunúť na inú úroveň. Každá informácia je overená rokmi praxe, autori Phil Stutz a Barry Michels ich dlhé roky úspešne využívajú v terapeutickej praxi.

Nástroje sú revolučnou metódou, ktorá sa konečne dostala k čitateľom na celom svete vrátane Slovenska. Presvedčte sa sami, ako to môže obohatiť váš život – začnite čítať o Nástrojoch už teraz.