Slovensko má 1. interaktívny digiromán Apokalypsa

0
1361

apokalypsaFanúšikovia kníh ešte takéto revolučné čítanie nezažili – špičkový konšpiračný triler Apokalypsa môžu zažiť doslova na vlastnej koži. Musia zotierať sneh z displeja, ktorý im vzápätí pofŕka krv. V scénke s trezorom sa na ďalšie stránky dostanú len cez reálny trezor, do ktorého musia naťukať správny kód. To je len časť efektov, ktoré ponúka 1.digiromán na Slovensku. Prvé dve epizódy si môžete vyskúšať už teraz zadarmo!

Apokalypsa je digiromán, aký na Slovensku ešte nebol. Krátke videá a špeciálne efekty, vďaka ktorým zažijete konšpiračný príbeh, ako nikdy doteraz. V tmavej miestnosti sa na displeji objaví sviečka, ktorú zapálite prstom a čítate pri nej ďalšie riadky…prekvapia vás mohutné výbuchy, keď Vatikán ľahne popolom…na pozadí stránky sa vám v istej chvíli začnú objavovať záhadné symboly.

Pozrite si VIDEO TRAILER APOKALYPSA

To všetko robí knihu Apokalypsa ešte napínavejšou. Príbeh prirovnávajú ku kombinácii Dana Browna a Umberta Eca. V Ríme panuje nezvyčajný rozruch. Pápež Ján Pavol III. odstúpil a bez stopy zmizol. Nikto nevie, či je vôbec nažive. V tom istom čase niekto zvlášť surovým spôsobom zavraždí jeho najbližších dôverníkov.

Apokalypsa digiromán
Apokalypsa digiromán

Zatiaľ čo sa začínajú prípravy na konkláve, ktoré zvolí novú hlavu cirkvi, vatikánsky reportér Peter Adam sa pustí do pátrania po nezvestnom pápežovi. Stopy vedú k záhadnému rádu a stredovekému proroctvu. Stojí svet tesne pred apokalypsou? Naplní sa starý sen ľudstva alebo sa blíži koniec sveta?
Prvý digiromán v slovenčine Apokalypsa si možno stiahnuť do smartfónov, tabletov, do iPadu či iPhonu. Prvé dve epizódy tohto interaktívneho bestselleru sú zadarmo a dajú sa stiahnuť na stránke www.digiroman.sk, kde sú všetky ďalšie informácie o tomto jedinečnom projekte.  Napínavý príbeh plný efektov, videí a animácií tak prežijete všetkými zmyslami.

Apokalypsa digiromán

Všetky informácie nájdete na www.digiroman.sk.