Chute a vône života v knihe receptov herca Braňa Deáka

0
2217

Chute života, Braňo DeákHerca Braňa Deáka nepoznajú len priaznivci divadla, ale aj fanúšikovia televíznych seriálov. Najmä vďaka nim sa stal z plachého mladíka súčasný sexsymbol a idol žien. Kto vlastne je Braňo Deák? Čo má rád? Čo ho teší? Odpovede prináša nová kniha Chute a vône života. V knihe sa Braňo Deák ukazuje ako muž, ktorý má rád dobré jedlo a nerobí mu problém postaviť sa za sporák. Muž, ktorý sadne na motorku a na cestách-necestách objavuje svet. Muž, ktorý sa dobre cíti v spoločnosti ľudí, ale rád vychutnáva aj ticho na chalupe… Jednoducho, je to človek, ktorý miluje život.

Knihu receptov na obľúbené jedlá Braňa Deáka dopĺňa zaujímavé rozprávanie a množstvo krásnych fotografií. Zistite, ako chutí a vonia život Braňovi Deákovi! Dozviete sa o langošoch od hasičov, babetovom gangu, pripravíte si bizónie hamburgery, či klokaní steak, nazriete k Deákovcom počas Vianoc. Pozriete sa aj to Talianska, Španielska či na chalupu a Braňo vám odhalí Tajomstvá žien. V knihe nájdete aj recept na Chlapské brownies, Bruschetty so špargľou a Jahodové tiramisu.

Keď sa ma ľudia pýtajú, či sa považujem za gurmána, väčšinou neviem, čo mám na to odpovedať,“ rozpráva Braňo Deák v knihe Chute a vône života.  „Toto slovo nemá pre mňa nijaký zvláštny význam, vlastne, aby som bol celkom úprimný, znie mi trochu naduto. Na mňa by sa skôr hodilo označenie pôžitkár. Je v tom oveľa menej škrobenosti a viac slobody.“ Vychutnajte si aj vy Chute a vône života známeho herca Braňa Deáka.