Ako zabezpečiť najlepšiu prepravu tovaru pre váš biznis

1
583

Jedným z kľúčových faktorov spokojnosti zákazníkov pri využívaní internetových obchodov je aj kvalitná preprava tovaru. To, či sa tovar, ktorý si od vás zákazník kúpil k nemu dostane bez poškodenia, častokrát nezávisí od vás, ale od prepravcov. Ako teda zabezpečiť najlepšiu prepravu tovaru pre vás a vašich zákazníkov?

Majitelia internetových obchodov určite veľmi dobre poznajú situáciu, keď pre svojich zákazníkov vymyslia špeciálnu akciu, všetky reklamné nástroje nastavia tak, aby bola predajná akcia úspešná, no zákazník aj tak odchádza nespokojný.

Väčšinou však za to nemôžu samotní majitelia e-shopov, ale skôr dopravcovia, pri ktorých preprava tovaru k zákazníkovi zlyhá.

Ak chcete eliminovať aj túto prekážku, ktorá môže byť jednou z príčin neúspechu vášho biznisu, odporúčame vám obrátiť sa na súkromné prepravné služby, akými je napríklad spoločnosť Carroute.sk.

V čom je súkromný prepravca lepší?

Preprava tovaru pomocou súkromného prepravcu prináša so sebou hneď niekoľko výhod.

Tou prvou je fakt, že prepravca, akým je napríklad Car Route, ponúka vo svojom portfóliu hneď niekoľko možností prepravy, a to vďaka rôznym typom áut.Dokážu vám tak pomôcť od prepravy stavebného materiálu, ťažkotonážneho nákladu až po klasické balíčky.

Taktiež vás rozhodne môže potešiť individuálny prístup ku každému zákazníkovi, pre ktorého sa cena dopravy vašich zásielok naceňuje osobitne.

Hlavným dôvodom, prečo využiť súkromného prepravcu, je najmä kvalita služby. Môžete sa spoľahnúť, že vaše zásielky budú doručené na čas a až k dverám vašich klientov.

Zverte sa do rúk profesionálom a posuňte vaše podnikanie na ďalší level

Oneskorené dodanie zásielky či poškodená zásielka sú len jednými z viacerých problémov, s ktorými sa podnikateľ pri preprave tovaru k svojim zákazníkom môže stretnúť. Častokrát však za tieto problémy ani nemôže.

Práve preto vám rozhodne odporúčame pri preprave tovaru začať využívať služby súkromných prepravcov, s ktorými sa šanca, že sa vaša zásielka dostane k vášmu zákazníkovi načas a v absolútnom poriadku, dramaticky zvyšuje.

Zdroj obrázka:

Comzeal Images / Shutterstock.com

1 komentár

  1. Vyskúšal som rôzne kur. spoločnosti, preto môžem skonštatovať, že ťažko nájsť dobrú firmu. Celé to stojí na šoférovi, ktorý balíky preberá aebo odovzdáva. Či je milý k ľuďom, či zavolá vopred, ako ukladá balíky v aute, či stúpa na krabice alebo ich dokonca aj hádže. A ešte dosť záleží na tom, akých má firma v Depe, či brigádnikov zo Srbska alebo dlhodobo zamestnaných ľudí, ktorým záleží na práci.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ