Momentálny trend – vzťah cez zoznamku. Máme pre vás niekoľko tipov

0
797
Momentálny trend – vzťah cez zoznamku. Máme pre vás niekoľko tipov
5 (100%) 1 vote

Hľadáte vzťah cez zoznamku? Zvýšte svoje šance vďaka týmto tipom

Leto je skvelý čas na začatie nového vzťahu. Možno ten dojem utvára pocit prázdnin, ktorý v sebe nosíme od školských čias. A možno je to preto, že ľudia vyzerajú príťažlivejšie, keď nie sú zababušení do hrubého svetra. 

37635681 - online dating website on a laptop display, hardwood desktop and stationery on background

Ak uvažujete o návšteve internetovej zoznamky, prečítajte si pár praktických rád, aby ste sa vyhli zbytočným chybám. Hľadáte vzťah cez zoznamku? Zvýšte svoje šance vďaka týmto tipom:

Stojte na fotke správne

Na profilovej fotke sa nepredkláňajte ani neprekrižujte ruky. Prieskumy totiž ukazujú, že nás podvedome viac priťahujú ľudia, ktorí majú „otvorený“ postoj. Muži považujú za atraktívne ženy, ktoré majú ruky zdvihnuté do písmená „V“ alebo sa za niečím načahujú.  Utiahnutý postoj je menej príťažlivý.

Nezakrývajte si tvár

Toto je jedna z najväčších chýb. Nezakrývajte si tvár rukou, nemajte na očiach okuliare ani čiapku či klobúk. Ľudia sa práve z tváre snažia odhadnúť vašu osobnosť, aj keď nie vždy hádajú správne. Ak však na fotke nevidia vašu tvár zreteľne, zrejme sa presunú na iný profil.


Tip redakcie: Zakázané vzťahy. Prečo chceme to, čo nemôžeme mať


Zahrňte do profilu otázku

Ak sa vo svojom profile niečo opýtate, ostatní sa ľahšie odhodlajú napísať vám. Okamžite sa totiž máte o čom rozprávať. Ak napríklad uvádzate v profile, že radi cestujete, vymenujte pár miest, kde ste boli a zakončite to otázkou: „Kam sa najbližšie chystáš ty?“ Ak máte radi umenie, opýtajte sa: „Kto je tvoj obľúbený umelec?“

Ženy, prevezmite iniciatívu a napíšte ako prvé

Ženy bývajú oveľa úspešnejšie u mužov (ak teda hľadajú mužov), keď naberú odvahu a napíšu im. Ženy sa dočkajú odpovede na svoju správu 2,5-krát častejšie ako muži. Tie, ktoré pošlú prvú správu, majú väčšiu šancu, že natrafia na príťažlivých mužov. Štatisticky totiž ženy oslovia zväčša mužov, ktorí sú o päť bodov atraktívnejší ako ony, no dostávajú správy od mužov, ktorí sú o sedem bodov menej atraktívni. Muži pritom oslovujú ženy 3,5-krát častejšie.

Nezverejňujte „selfie“

„Selfie“ majú  o štyridsať percent menšiu šancu dostať „like“.

Vložte do svojho profilu čas a energiu

Čím viac úsilia do internetovej zoznamky vložíte, tým viac z nej dostanete. Podľa štatistík strávi priemerný užívateľ vytváraním svojho profilu desať minút. Tí, ktorí tomu venovali dvadsať minút, však majú štatisticky dvojnásobnú šancu, že si na stránke nájdu vzťah. Ak pridáte fotky a detaily o sebe, máte štvornásobne vyššiu šancu ako tí, čo to neurobia. Napíšte, ktoré športy vás bavia, aké jedlo zbožňujete, ktorými jazykmi hovoríte. Dajte potenciálnym záujemcom záchytný bod, o ktorom sa s vami budú môcť rozprávať.

Čítajte tiež:

Čo si ženy myslia o šedinách a ich farbení u mužov

Cviky na spodnú časť brucha, a prečo sú obzvlášť dôležité pre ženy

Dámy ak sa vám na brade objavujú chĺpky máme pre vás dôvody a riešenia


Zdroj:http://www.businessinsider.com/how-to-meet-someone-online-dating-2017-7/#if-youre-a-woman-take-the-initiative-to-message-a-man-4

ZANECHAŤ ODPOVEĎ