Štúdia odhalila aký je ideálny počet bývalých sexuálnych partnerov

0
1807
Štúdia odhalila aký je ideálny počet bývalých sexuálnych partnerov
5 (100%) 2 votes

Ideálny počet sexuálnych partnerov

Koľko ich bolo predo mnou? Otázka, ktorá trápi mnohých. Zdá sa, že na ideálnom počte bývalých sexuálnych partnerov sa zhodnú muži aj ženy. Nie však na tom, či je dôležité ho poznať.

Je to téma, o ktorej sa ťažko rozpráva, no ktorá ľuďom často nedá spávať. Niektorí sa boja priznať zo strachu, že bude číslo prinízke alebo, naopak, privysoké.

54018199 - close-up portrait of a passionate young people in love.

Ideálny počet sexuálnych partnerov

Nová štúdia odhalila, aký počet „bývalých“ je pre obe pohlavia ideálny: dvanásť. Podľa zúčastnených toto číslo naznačuje, že dotyčný je sexuálne dobrodružný a liberálny. Menej ako desať sexuálnych partnerov podľa opýtaných vyvoláva pocit, že človek je príliš konzervatívny a sexuálne neskúsený. Naopak, ľudia, ktorí mali sex s viac ako devätnástimi partnermi, sú vraj sebeckí, ťažko sa im zavďačiť a príliš radi striedajú partnerov.Tip redakcie: 5 rád ako ukončiť vzťah-nevzťahPriznať sa či zatajiť

Na ideálnom počte sexuálnych partnerov sa teda obe pohlavia zhodli. Nerovnováha nastala pri odpovediach na otázku, či je vlastne dôležité toto číslo vedieť. Muži boli o čosi zvedavejší: sexuálna minulosť partneriek zaujímala 53% mužov. Partnerovo „číslo“ chcelo poznať 45% žien.

Muži možno trochu horšie znášajú konkurenciu. Chcú pôsobiť ako najlepší a najväčší – buď aby uspokojili partnerku alebo svoje vlastné ego.

Ženy si viac užívajú každú chvíľu a minulosť častejšie nechávajú za sebou.

V konečnom dôsledku by však počet vašich sexuálnych partnerov mal vyhovovať najmä vám, nikomu inému.

Čítajte tiež:

Ako predísť hádke s partnerom. Pomôže vám tento algoritmus

Spôsobuje masturbácia či nosenie šiltovky plešivenie? Tu je odpoveď

 


Zdroj:http://www.independent.co.uk/life-style/love-sex/ideal-number-sexual-partners-before-settling-down-sex-man-woman-marriage-study-a7717571.html

ZANECHAŤ ODPOVEĎ