Sklobau – expert na sklenené realizácie

0
1230

Hľadáte firmu, ktorá vám pomôže skrášliť váš domov alebo kanceláriu? Sklobau je firma, ktorá sa zameriava na sklenené realizácie rôzneho druhu.

Realizujú zimné záhrady, sklenené zábradlia, sprchové kúty, sklenené steny, sklenené dvere, kuchynské zásteny, pochôdzne sklá a zrkadlá na mieru. 

Na trhu firma pôsobí už mnoho rokov a za tento čas pracovala na stovkách realizácii. Najčastejšie sa venuje spomínaným zimným záhradam, zábradliam a sprchovým kútom.

Pre firmy 

Ak ste firma, ktorá rozmýšľa ako zmodernizovať svoju kanceláriu, sklenené realizáciu sú to, čo hľadáte. Aktuálne je veľmi moderné dávať do kancelárie sklenené priečky, vďaka ktorým váš office získa úplne iný vzhľad a zároveň zvýšite sveteľnosť vašich priestorov. 

Okrem toho si firmy častokrát dávajú robiť schodiská zo skla. Využívajú pochôdzne sklá a zároveň sklenené zábradlia. 

Ak potrebujete poradiť ohľadom sklenených realizácii, neváhajte kontaktovať firmu Sklobau.

Pre domácnosti

Spoločnosť Sklobau sa venuje aj domácnostiam. Tie si častokrát dávajú montovať zimné záhrady na mieru, sprchové kúty, či sklenené zábradlia na schody alebo balkóny. 

Sprchové kúty vie firma zrealizovať úplne na mieru a kút prispôsobiť úplne vašim priestorom. Môžete si zvoliť do vašej kúpeľne číre sklo, mliečne alebo v iných farebných motívoch. Ich sklá sú navyše vyrábane s Timeless úpravou, vďaka ktorej voda steká zo skla rýchlejšie a tým sa minimalizuje usádzanie vodného kameňa. Viete vďaka tomu ušetriť kopec času pri čistení sprchového kútu. V rámci otvárania ponúkajú posuvné alebo otváracie sprchové kúty. 

Čo sa týka zimných záhrad, všetky konštrukcie sú vyrobené z hliníka. Sklá si viete prispôsobiť tak, aby pekne zapadali do vášho priestoru a okolia. 

Sklenené zábradlia sa dodávajú štandardne v 3 kotveniach: kotvenie do spodného samonosného hliníkového profilu; kotvenie bodovými úchytmi; kotvenie na nerezových stĺpikoch vlastnej výroby vyrobených na mieru. Aj tu si viete okrem klasického číreho skla dať vyrobiť sklá v iných farebných motívoch. 

Sklobau sú experti na sklenené realizácie, ak vás teda ich práca zaujala, neváhajte ich kontaktovať. Radi vám pomôžu.