Značka Proda a jej nový bluetooth reproduktor X6

0
3757

Milujete hlasnú hudbu no diskotéky a iné spoločenské akcie už nie sú pre vás? Alebo si chcete spraviť vlastnú hudobnú párty v pohodlí vášho domova, no odmietate vyhadzovať veľké peniaze?

Potom vás určite poteší správa, že sa na slovenský trh konečne dostala aj známa značka Proda so svojou technológiou. Jej veľkou výhodou je práve cena, ktorá je podstatne nižšia akoby ste kupovali elektroniku od iných výrobcov. Najpopulárnejšou novinkou z Proda sveta je práve bluetooth reproduktor X6, vďaka ktorému môžete počúvať kvalitnú hudbu z vášho počítača, telefónu ale aj iného zariadenia. Jeho veľkou výhodou je vysoká výdrž (až 6 hodín neprestajného počúvania) a o polovicu kratšia doba nabíjania.


Prečítajte si tiež: Power banka – pomoc pre tvoj smartfón

DSC_1872

Originálny reproduktor

Tento originálny reproduktor je možné zakúpiť v 3 farbách a to v lime žltej veľmi žiarivej farbe, nebeskej modrej alebo v mužskej grafitovej farbe. Bluetooth umožňuje bezdrôtový prenos hudby s reproduktorom, vstavaný mikrofón umožňuje pohodlné telefonovanie aj prostredníctvom reproduktora, takže si môžete užiť aj príjemný rozhovor bez toho, aby ste museli prerušiť vašu súčasnú činnosť. Výkonný akumulátor vám zabezpečí plné dobytie reproduktora, vďaka ktorému si môžete nerušene užívať hudbu až po dobu 6 hodín kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka NFC spojeniu sa tvoje zariadenie kompatibilné s NFC okamžite spárujú. AUX vstup vám zároveň umožní pripojiť k reproduktoru prakticky akékoľvek zariadenie. A ak si vašu hudbu ukladáte na micro SD karty, potom určite nebudete sklamaní. Reproduktor je totižto vytvorený tak, aby do neho bolo možné vložiť aj takúto kartu.

DSC_1870

Vodotesné prevedenie

Ak si svoju hudbu chceš vychutnávať v prírode či na záhrade, potom ťa určite poteší vodotesné prevedenie, vďaka ktorému ho môžeš používať i v daždi. Kvapky vody vám už nepokazia zábavu a diskotéka, spievanie si s hudbou či počúvanie pesničiek môže pokračovať. Preto je ideálny aj na párty. A ako bonus, vďaka technológií ktorá sa snaží optimalizovať životnosť batérie, reproduktor sa pri nečinnosti automaticky vypne.


Prečítajte si tiež:

Google Pixel: prvý telefón vyrobený Googlom od hlavy až po pätu

Nová solárna strecha od Tesly dodá energiu pre celý dom