Ponorte sa do sveta hracích automatov cez váš mobil

0
1727
Zdroj obrázku: DG3D / Shutterstock.com

Technologický pokrok, aký ľudstvo urobilo už len od začiatku nového milénia, môžeme opísať ako rapídny. Vidieť to aj v oblasti hazardných hier, tých kasínových nevynímajúc. Kedysi ste si automaty mohli zahrať len v kamenných prevádzkach, pretože iná možnosť vtedy jednoducho nebola. Teraz sa však môžete zabávať prostredníctvom hracích automatov na vašom smartfóne i z pohodlia vášho domova či počas cestovania vo vlaku. Pre svoju jednoduchosť a dostupnosť sa medzi hráčmi hranie na telefónoch stáva čoraz populárnejším a obľúbenejším.

Telefóny dostali automaty do vášho vrecka

Na hracie automaty sa pre ich tienisté stránky pozerá v zlom svetle. Keď sú však ľudia zodpovední, môžu tento typ aktivity premeniť na pohodový spôsob zabávania sa. Vďaka mobilným telefónom majú svoje obľúbené hry kedykoľvek a kdekoľvek po ruke. Samozrejme, berme do úvahy, že máte prístup na internet.

Cez mobilné aplikácie, prípadne webové stránky online kasín optimalizované pre mobilné zariadenia, sa hráč jednoducho prihlási do svojho herného konta a môže hrať hry, ktoré má vybraná herňa v ponuke.

Kde si zahrať? Nepodceňujte správnu voľbu kasína

Pri výbere online kasína treba prihliadať aj na to, pre aké mobilné operačné systémy sú vyvinuté ich aplikácie. Napríklad kasína DOXXbetu, Tipsportu a Fortuny majú mobilné aplikácie vyvinuté pre majiteľov telefónov s operačným systémom Android a tiež iOS. V prípade Synottip casina však narazíte iba na verziu pre Android, takže si majitelia iPhonov musia vystačiť len s mobilnou verziou webu.

Ak ste o mobilných aplikáciách napríklad nevedeli, alebo ich chcete hneď vyskúšať, nečakajte, že ich všetky nájdete v Obchode Play od Googlu. Pravidlá tejto platformy, ktorú využívajú používatelia Androidov, nepovoľujú umiestňovanie aplikácií s hazardnou tematikou vo svojej ponuke.

To však neznamená, že sa k ním nedostanete. Stačí len, aby ste si na webových stránkach online kasín našli odkaz na stiahnutie aj s podrobným inštalačným návodom. Nejde o nič zložité. Urobíte len pár klikov navyše.

Pre začiatok to skúste v demo režime

Hranie virtuálnych automatov v mobilnom telefóne nemusí byť ihneď za skutočné peniaze. Pokojne môžete hrať hracie automaty online aj bez rizika, čo znamená, že ich spustíte v demo móde. Jednoducho povedané, ide o úplne rovnakú hru s identickými možnosťami, ale s tým rozdielom, že nehráte s reálnymi peniazmi. Ste tak uchránení pred stratou peňazí, ale tiež odrezaní od možnosti nejaké skutočné peniaze vyhrať.

Tento spôsob vám však vie veľmi napomôcť v tom, aby ste detailne spoznali celú hru, všetky jej funkcie a podľa toho si zvolili aj stratégiu, či výšku stávok. V mobilnom telefóne máte aj demo verzie automatov rýchlo po ruke.