Neuveriteľné: po celom svete sa ozývajú ohromujúce neznáme zvuky

4
88951

Neuveriteľné. Po celom svete sa ozýva šialený ohromujúci zvuk, ktorý je navlas rovnaký, nech už je to v Čechách, v Kanade alebo Brazílii. Ohromujúce zvuky vychádzajú nikto nevie odkiaľ a nikto tiež nevie čo majú znamenať. Akoby šlo o vŕzganie mohutných dverí, mohutné výbuchy alebo dielo šialeného majstra zvuku. Strašidelné na tom celom je najmä to, že celú vec zaznamenalo množstvo jednotlivcov, no žiadna televízia, alebo vláda či armáda. Skeptici si povedia, že asi niekde brzdil vlak, diala sa veľká cena F1, alebo niekto púšťal rakety. Lenže toto je dianie na celom svete.

Deje sa snáď pod zemou niečo obrovské? Nenesú sa na oblohe nejaké neviditeľné koráby mimozemšťanov? Či nestoja na ťažko dostupných miestach zeme neviditeľné budovy? Možno sa pod zemou prebúdzajú obrovské mytologické tvory, alebo kadejaká pôvodne mimozemská háveď. Teórií toho, čo tento zvuk mohlo spôsobiť je naozaj veľmi mnoho, no nič presvedčivé. Strašidelne pôsobí aj fakt, že všetky videá sú reálne a nezávisle na sebe často nahrané z rôznych končín sveta. Na jednom z nich dokonca akoby bolo vidieť lietajúci tanier.

Že by opäť téma konca sveta?
Čoraz viac sa blížime k osudnému 21. decembru 2012, kedy vraj má byť koniec sveta. Tí čo tomu veria už dnes vidia v každom podobnom jave znamenie. Lenže tento jav možno právom označujú ľudia za znamenie, veď ho nikdy nikde nikto doteraz nezaznamenal, nepočul a nehovoril o ňom. Existuje nejaká poriadna odpoveď?

Po tom všetkom čo sme tu mali, čo vzniklo na celom svete po dohode na Facebooku, alebo čo vôbec dokázali ľudia pre reklamu, to môže byť aj dielo človeka a podvrh. Lenže k tomu nevedie niekoľko znakov, ktoré tieto videá nesú. Zdá sa, že čím viac sa v tom budeme vŕtať, tým viac nič nevyriešime. Možno to vyrieši čas.

Comments are closed.