Aplikácie, vďaka ktorým skontrolujete či podvediete svoju polovičku

0
65876

Aplikácie, vďaka ktorým skontrolujete či podvediete: Rozmýšľali ste niekedy aj vy, čo asi práve teraz robí váš partner, keď nie je s vami? Vo vzťahoch je to prirodzené. V každom spolužití existuje určitá dávka žiarlivosti. Samozrejme, netreba to s ňou preháňať.

Svet technológií a internetu so sebou prináša množstvo možností, ktoré nám uľahčujú život. Prináša však aj možnosti, ktoré uľahčujú neveru či sledovanie tých druhých. A my sa zameráme práve na niektoré aplikácie, ktoré sa venujú obom stranám mince.

Začneme s neverníkmi. Ak nechcete, aby vaša druhá polovička zistila s kým si píšete alebo čo robíte, mali by ste vyskúšať niektorú z nasledujúcich aplikácií alebo viacere z nich.

Tiger text:

Android – zadarmo

iOS- zadarmo

Táto aplikácia umožňuje zasielanie správ v reálnom čase s pripojeným časom, kedy sa má správa vymazať. Takto jednoducho vymažete dôkazy z e-mailovej schránky príjemcu. Ďalšou vlastnosťou je schopnosť vymazať odoslanú správu pred a po jej odoslaní zo zariadenia príjemcu.

CATE:

Android- 5Eur

Táto aplikácia patrí medzi najobľúbenejšie mazacie aplikácie. Môžete si nastaviť PIN, ktorý ochráni všetko potrebné. Ďalšou zaujimavou vlastnosťou je aj možnosť špehovania vášho partnera. Aby ste tak mohli urobiť, musíte ju nepozorovane nainštalovať aj do partnerovho mobilu.

smartphone-1283938_1920

Lookout Security & Antivirus

Android- zadarmo

Keď je váš partner blízko odhalenia Lookout váš mobil vymaže. Túto bezpečnostnú brzdu dokážete aktivovať aj na diaľku. Všetky stopy budú odstránené a vy si môžete vydýchnuť. Ale berte to ako poslednú možnosť, lebo vymazaním sa odstránia všetky údaje z mobilu, aj tie potrebné.

Auto SMS

Android- zadarmo

Ak poznáte dokonale svojho partnera a viete čo sa vás bude pýtať, použijte túto aplikáciu. Po tom, ako prejde SMS čítačkou, Auto SMS vytvorí automatickú odpoveď a vy sa môžete nerušene venovať svojim plánom.

Vaulty Stock

Android-4 eura

Táto apka umožňuje, aby si vaša priateľka myslela, že si prezeráte novinky o akciovom trhu, zatiaľ čo v skutočnosti máte prístup k svojim „roztopašným“ fotografiám a videam. Tento softvér je tak vymakaný, že ani správca súborov nenájde váš skrytý obsah.

Google Voice

Android-zadarmo

iOS- zadarmo

Neposielajte a nevolajte so svojho súkromného čísla, ale vytvorte si v Google voice vaše nové číslo.

Spy Pix

iOS-1euro

Ak si bude prezerať vaše fotografie niekto, kto by ich nemal vidieť, tak ich uvidí len vtedy ak dokáže rozlúštiť kód, pod ktorým je fotografia skrytá.

Hide It Pro

Android- zadarmo

Tento prgram je zamaskovaný ako plne funkčný Audio Manager, v skutočnosti však chráni všetky vaše súbory. Jeho aktivita zmizne zo zoznamu posledných aplikácií takže všetky stopy zostanú tajné.

Dead Tone

Android-zadarmo

Ak sa chcete vyhnúť svojmu milencovi či milenke a nechcete, aby vám vyvolávali nastavte si tón, ktorý im v telefone naznačí, že máte vypnutý telefón.

Photo Safe

iOS- zadarmo

Tento program zakóduje vaše fotografie a bude vyžadovať heslo. Ak ho niekto zadá 6-krát za sebou nesprávne, vaše fotografie sa automaticky vymažú.

shutterstock_228055399

Po aplikáciach pre neverníkov vám ponúkame aj tie, ktoré vám pomôžu neverníka odhaliť.

Spy your Love

Táto aplikácia vám umožňuje, aby ste mali prístup k parterovým správam, volaniam či k jeho aktivite na facebooku. Má to však jednú podmienku. Aby ste mohli sledovať aktivitu partnera musíte si tútu aplikáciu nainštalovať do delefónu obaja. Po obdržaní jedinečného kódu sa vaše telefón spáruju a vy ich môžete začať využívať. V Google Play najdete aplikáciu zdarma, ale má okresané možnosti ( máte možnosť sledovať len určitý počet hovorov, sms-iek a pod.) Ak budete chieť úplnu verziu zaplatíte 2 Eura.

Couple tracker

Android

Rovnako, ak v predchadajúcom prípade, aj tu môžete sledovať svojho partnera a jeho aktiviti či už ide o hovory, sms, FB alebo jeho GPS lokáciu.

Spyera

Všetky platformy

Cena: 50/60/70$ na 3/6/10 mes.

Cez túto aplikáciu môžete špehovať živé telefonáty, sms, aktivity na sociálnych sieťách a pod.

mSpy

Android, iOS, Windovs

Vďaka tejto aplikácii môžete sledovať aktivitu na všetkých internetových prehliadačoch. Jej nainštalovanie je rýchle a jednoduché a nezaberie vám viac ako 5 minút.

Trh s aplikáciami ponúka naozaj široké možnosti, ako sledovať a skryť svoju činnosť. Ale ak ste v zdravom vzťahu, tak pre vás budú všetky tieto aplikácie bezpredmetné. Lebo dvôvera je základom spoločného života a na neveru ani nepomyslíte. Ale ak váš vzťah nie je taký aký by mal byť, tak potom …

Prečítajte si tiež:

Ďalšie príšery na obzore: Robotické chobotnice

Linux má už 25 rokov