Vyhrajte USB Flash disk, alebo básnickú zbierku za vašu pripomienku, alebo tip

6
1548

Súťaž o USB kľúč 8 GBPriatelia, dnes sme si pre vás pripravili súťaž, ktorá má jedinú podmienku a to pomerne jednoduchú úlohu. Napíšte nám na našu facebook nástenku, alebo pokiaľ nedisponujete facebook účtom, tak na náš email redakcie redakcia*zaujimavosti.net, vaše názory na tieto stránky. Napíšte nám, čo sa vám u nás páči, ako aj čo sa vám nepáči.
Ako neziskový projekt, ktorý nepatrí do žiadnej siete a pod žiadnu firmu, sa stretávame s mnohými problémami, časovou aj finančnou tiesňou a tak nie vždy vieme splniť to, čo by sme radi pre vás vyhotovili. Niekde môžeme celkom prehliadnuť naše vlastné pochybenie, a tak by sme radi vedeli aj o negatívach, ktoré vy ako návštevníci vnímate. Rovnako tak budeme radi aj za vaše názory k plusom, obsahu, pochvaly a podobne. Do súťaže je zaradená každá takáto pripomienka.

Podmienky súťaže:
USB kľúč / Flash disk s veľkosťou 8 GB rýchlosti CLASS 4/s značky SONY získa jeden vyžrebovaný z pomedzi všetkých názorov. Básnickú zbierku Odete ale Nahé získa od nás ten, koho názor sa nám bude páčiť bez rozdielu, či pôjde o negatívny, či pozitívny názor. Vyberieme ten, ktorý nás zaujme, podporí, slušne nám otvorí dvere niekam, čo sme doteraz nepoznali, alebo len poteší viac, než v daný deň ukončenia čokoľvek iné. Svoje názory nám posielajte do 18. 11. 2012.
Usporiadateľom a sponzorom súťaže je Zaujimavosti.net. Úlohou je vyjadriť svoj názor a poslať nám ho na dva dostupné možné kanály, sociálna sieť, alebo email. Výhra nie je vymáhateľná, usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo určiť výhercu básnickej zbierky toho, čo ho zaujme podľa jeho vlastného uváženia na základe obsahu. Výhra nie je zameniteľná za hotovosť. Platnosť súťaže a prijímania príspevkov je do 18,11.2012 do 23:59 hodiny. Vítané sú názory aj po ukončení súťaže. Ďakujeme.

Comments are closed.