Súťaž: Vyhrajte značkové plavky Relleciga, alebo poukážky

0
4886

relleciga plavky súťažKaždoročne sú v lete najviac sledované módne trendy plážovej módy. Žiadnej žene nie je jedno ako vyzerá na dovolenke. Práve naopak. Ženy sa na letnú sezónu pripravujú veľmi dôkladne a najväčší doraz kladú na plavky. Správny výber plaviek je predsa základ úspechu ako vyzerať očarujúco na každej pláži, alebo pri každom bazéne. Ak chcete aby Vaša opálená pokožka vynikla, určite siahnite po pestrofarebných plavkách s neónovými farbami. Ak chcete opticky zväčšiť dekolt, určite siahnite po horúcej novinke tohto leta – Push Up plavky s 3D efektom plného poprsia – krásne Push Up plavky s ručne zdobenými kvitnúcimi kvietkami.

Ponuka dámskych plaviek a bikín na túto letnú sezónu je veľmi široká. Internetový obchod www.anela.sk ponúka najpestrejšie farebné kombinácie plaviek ktoré sú cenovo dostupné pre každú ženu a zároveň svojou kvalitou a dizajnmi splnia očakávania aj pre najnáročnejších. Možno práve vás poteší súťaž, v ktorej môžu byť značkové plavky Relleciga vaše.

Vyhrajte v letnej súťaži niektorú z cien:
Hlavná cena: môže byť poukážka na bezplatný nákup plaviek z eshopu anela.sk + poštovné zdarma
2. cena: 50% poukážka na zľavu + poštovné zdarma
3. cena: 15% poukážka a poštovné zdarma

Súťažná otázka
Odpovedzte nám správne na súťažnú otázku a vyhrajte jednu z troch cien.

Koľko čipkovaných plaviek nájdeš v ponuke eshopu anela.sk?
A) 89
B) 16
C) 11

Podmienky súťaže
Správne odpovede nám posielajte na emailovú adresu sutaz @zaujimavosti.net s predmetom RELLECIGA do 15. augusta 2014. Súčasťou správnej odpovede musí byť aj poštovná adresa na území SR, na ktorú výhru zasielame prostredníctvom pošty po vyhodnotení súťaže. Vymáhanie cien nie je možné, organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách v dôsledku pokusov o obchádzanie pravidiel súťažiacimi. Organizátor sa zaväzuje v prípade osobných údajov narábať s nimi v súlade so zákonom, ktorý bližšie upravuje osobné údaje. Tie nie sú zdieľané so žiadnou treťou stranou a nie sú ani po skončení súťaže archivované. Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním maximálne jedného emailu týždenne o nových súťažiach a novinkách na Zaujimavosti.net a okolí. Zoznam adries nie je zdieľaný s tretími osobami.

Vyhodnotenie súťaže
Dňa 19. augusta sme vyžrebovali nasledujúcich výhercov. Plavky Relleciga získava Ján Kušnír, druhú cenu Martina Vochtová a tretiu cenu Bc. Iveta Matúšová, gratulujeme. Ohľadom výhry