Súťaž: vyhrajte VIP vstupenky na Historický festival Rotenstein

0
1686

Rptenstein Historický festivalUž 17. mája pre vás otvorí svoje pomyselné brány nádherný hrad Červený Kameň, ukrytý v Malých Karpatoch. Podujatie konajúce sa do nedele 18. mája predstaví návštevníkom opäť cestovanie časom do dôb stredoveku, kedy dopravným prostriedkom boli len nohy, kone, alebo vozy. Do doby, kedy sa svietilo len ohňom, či plameňom sviečok a do čias, kedy boli ľudia spojený s prírodou oveľa viac než dnes. Doba stredoveku je dávno za nami, no nie je tak celkom zabudnutá, aby sme si ju nevedeli naplno predstaviť a ukázať. Príďte spolu s nami objaviť svet zápasov rytierov, stredovekej kuchyne, ukážok remesiel, tancov, techniky, či nahliadnite do tajov ďalších oblastí stredovekého umenia. Tentoraz majú návštevníci možnosť sledovať súboje rytierov na koňoch. Pokiaľ ešte stále nemáte svoje lístky na toto podujatie, s magazínom Zaujimavosti.net ako mediálnym partnerom môžete vyhrať celkovo 2x po dve VIP vstupenky (na oba dni podujatia). Stačí nám len odpovedať na súťažnú otázku a splniť jednu z úloh, ktorúkoľvek.

Odpovedzte nám:
Koľko rytierov, ktorí budú bojovať v turnaji na koňoch, je predstavených na oficiálnej stránke podujatia? (nápoveda)

Vyberte si jednu z úloh:
1. pozvite aspoň 30 priateľov na toto podujatie prostredníctvom Facebooku
2. lajknite a akokoľvek podporte organizátorov prostredníctvom Facebooku
3. navštívili ste v minulosti niektorý ročník podujatia? Napíšte nám, čím vás podujatie zaujalo

Podmienky súťaže
Správne odpovede nám posielajte do 14. mája 2014 s heslom „ROTENSTEIN“ uvedeným v predmete správy poslanej na adresu sutaz @ zaujimavosti.net. Nezabudnite pripojiť poštovú adresu, prípadne adresu a telefonický kontakt. Lístky sú výhercom odosielané prostredníctvom Slovenskej pošty, alebo osobne pred podujatím. Prijímame z každého počítača len jednu správnu odpoveď a účasť v súťaži. Ceny nie sú vymáhateľné a organizátor súťaže si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách súťaže. Za splnenie súťažnej úlohy je považované odpovedanie na súťažnú otázku a splnená minimálne jedna zo súťažných úloh. V súťažnej odpovedi prosím uveďte, ktorá z nich to je vo vašom prípade.

Účasťou v súťaži súťažiaci súhlasí so spracovaním emailovej adresy a prijímaním informácií o ďalších súťažiach maximálne 1x mesačne. Organizátor súťaže upozorňuje, že všetky prijaté odpovede sú po vyhodnotení zmazané. Osobné údaje nie sú zálohované, nevytvára sa z nich žiadna databáza a v žiadnom prípade nie sú osobné údaje poskytované tretím stranám. Emailová adresa použitá na poslanie informácie o ďalších súťažiach, prípadne novinkách na Zaujimavosti.net je použitá bez ďalších údajov, čiže bez mena, adresy a telefonického kontaktu.