Súťaž: Vyhrajte hry za 250 EUR alebo knižky počas Vianoc

0
1836

stalker shadows of chernobylVážení čitatelia, Vianoce sú nádherným obdobím, kedy by mali byť obdarovaní naši blízky, každý by sa mal tešiť a radovať z prítomnosti rodiny, rodinnej pohody a k tomu patrí aj niekoľko tradícií, medzi ktorými nesmie chýbať práve tá s obdarúvaním darčekami. Medzi našimi čitateľmi je aj malá časť hráčov počítačových hier, či milovníkov kníh a práve pre nich budeme mať trochu neobvyklú súťaž. Keďže sami pečieme, upratujeme a čistíme, aby sme sa nemuseli pred Ježiškom hanbiť, nachystali sme vám už teraz niekoľko prekvapení na našom Facebooku a pre tých, čo Facebook nemajú, máme ďalšiu súťaž. Zobrazia sa vám však až počas dole uvedenej doby.

1. súťaž o hry na Facebooku
Sledujte naše stránky na Facebooku dňa 23. decembra od 17:00 do 23:59 hodiny a počas rôznej doby sa môžu na nástenke objaviť nové príspevky so sériovými číslami počítačových hier, vďaka ktorým si môže najrýchlejší odoberateľ našich správ hry ihneď zaregistrovať v službe Steam a aj si ich zahrať. Steam je najväčšia herná nákupná sieť, ktorej aplikáciu si stiahne každý zadarmo. Hry môže dostať zadarmo napríklad od nás. Celkovo vyzradíme 12 hier a ich kľúčov.

Druhé kolo začína 25. decembra od 09:00 do 23:59 a opäť sa na našej nástenke môžu kedykoľvek zobraziť sériové čísla hier, ktoré si môžete zaregistrovať. Každá hra bude zverejnená osobitne a tak stačí len sledovať náš Facebook. Aby vám neunikla žiadna novinka, stačí kliknúť na nastavenie odoberania (funkcia Sledovanie) všetkých noviniek v dolenj časti hlavnej grafiky (u nás je to teraz žralok).

alebo 2. súťaž o knihy mimo Facebook
Ak nemáte Facebook, súťaž máme aj pre vás. Napíšte nám do formulára nižšie aspoň tri hry (od Človeče nehnevaj sa, po Crysis 3), ktoré vás v živote najviac pobavili a skrátili čas. Vyhrať môžete knihu od Stephena Kinga s názvom Doktor spánok, alebo od Andyho Weira knihu Marťan, obe z vydavateľstva IKAR.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Odpoveď na súťažnú otázku - obľúbené hry  Vaša presná adresa pre zaslane výhry

  Podmienky súťaže:
  Facebook časť je na každom fanúšikovi našich stránok. Hry a ich grafiky s číslami vychádzajú v rôznom čase. Hry zakúpila naša redakcia samozrejme legálnym spôsobom a ide o plne použiteľné kódy pre registráciu kýmkoľvek len raz. Je preto potrebné nájsť daný kľúč na našom Facebooku ako prvý. Tieto časy sú náhodné, zväčša v celých desiatkach minút, nejde teda napríklad o hodinu 12:53. Pre uľahčenie čakania prezradíme len toľko, že čas zverejnenia bude zložený z polhodinových časových celkov. Súčasne je možné zúčastniť sa oboch súťaží.

  Správne odpovede k súťaži o knižky nám posielajte prostredníctvom formulára do 6. januára 2015. Nezabudnite pripojiť poštovú adresu kompletnú so všetkými údajmi potrebnými pre doručenie výhry prostredníctvom Slovenskej pošty a.s.. Prijímame z každého počítača len jedinú správnu odpoveď a účasť v súťaži. Ceny nie sú vymáhateľné a organizátor súťaže si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách súťaže alebo zamietnuť vydanie výhry, pokiaľ sa súťažiaci zúčastnil viac krát, prípadne vykonal pokusy, ktoré sú v rozpore s pravidlami. Účasťou v súťaži súťažiaci súhlasí so spracovaním emailovej adresy a prijímaním informácií o ďalších súťažiach a novinkách z magazínu Zaujimavosti.net maximálne 1x týždenne. Organizátor súťaže upozorňuje, že všetky prijaté odpovede sú po vyhodnotení zmazané. Osobné údaje nie sú zálohované, nevytvára sa z nich žiadna databáza a v žiadnom prípade nie sú osobné údaje poskytované tretím stranám. Emailová adresa použitá na poslanie informácie o ďalších súťažiach, prípadne novinkách na Zaujimavosti.net je použitá bez ďalších údajov, čiže bez mena, adresy a telefonického kontaktu.