Súťaž: Vyhrajte 2x zaujímavý balíček cien od filmu Babovřesky

0
1410

Babovřesky predpremiéraV našich kinách je oddnes oficiálne uvádzaná česká komédia Babovřesky režiséra Zdeňka Trošky. Na chuť si prídu tí, čo sa chcú baviť. Sám režisér povedal, komédia a ani on nechce ani Oscarov ani žiadne ocenenie, ak mu je ocenením úspech u ľudí a to, že sa ľuďom film páči. V Čechách sa do kín prišlo baviť rekordne veľa návštevníkov, veď návštevnosť a držanie sa v popredných miestach o tom svedčí. Pri príležitosti uvedenia filmu do kín a našej spolupráce s agentúrou NoGup, ktorá film s ďalšími partnermi uvádza, by sme Vám dnes radi predstavili ďalšiu z našich súťaží.

Vyhrajte 2x zaujímavý balíček cien od filmu BABOVŘESKY. Každý v ekologickej taške obsahuje:

  • gumáky (s lúčna tematika, páry veľkosti 40 alebo 39)
  • tričko filmu Babovřesky
  • slušný balík vitamínov na kĺby FLEXIT

Babovresky a balíček v súťaži

Podmienkou je poslať správne odpovede na všetky tri súťažné otázky na emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net do 28. februára 2013 do 23:59 hodiny. Do predmetu uveďte bez úvodzoviek heslo „BABOVŘESKY“. Úlohami je zodpovedanie všetkých troch otázok správne.

1.  Uveďte mená aspoň 5 hercov, ktorí sa vo filme objavia (nápoveda)

2.  Ktorý český film držal rekord v návštevnosti pred Babovřeskami v ČR? (nápoveda je na tomto webe)
   A) Kájínek
   B) Lotrando a Zubejda
   C) Princezna ze Mlejna 2

3.  Ktoré dva filmy nepatria do tvorby režiséra Zdeňka Trošky?
   A) Občanský průkaz
   B) Princezna ze Mlejna
   C) Z pekla štěstí
   D) Slunce, Seno, trilógia
   E) Kameňák, trilógia
   F) Byl jednou jeden polda

Podrobné podmienky súťaže:
Do súťaže sú zaradené všetky správne odpovede zo Slovenska poslané v dobe platnosti súťaže. Usporiadateľom súťaže je magazín Zaujimavosti.net, sponzorom film Babovřesky v zastúpení agentúrou NoGup.sk. Súťažiaci sa smie zúčastniť súťaže len raz, zo súťaže sú vyradené pokusy registrovať každú rybičku z akvária a psa od susedov pod rôznymi menami a podobne. Zo súťaže sú vyradení partneri ako aj členovia redakcie a ich rodinní príslušníci a blízki priatelia. Ceny sú posielané poštou ako balík, vzhľadom pre väčší obsah a váhu zásielky. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo mierne pozmeniť podmienky súťaže a tento krok odôvodniť v prípade, ak dôjde k možnosti pridať ceny, skrátiť dobu trvania súťaže, alebo zmeniť otázky, pričom už prijaté odpovede zostávajú platné. Výhra nie je vymáhateľná ani vymeniteľná za inú, či hotovosť.

Vyhodnotenie:  Dňa 1. marca sme vyžrebovali výhercov oboch balíčkov. Výhercami sa stali Mária Matulová a Viktória Kovácsová, gratulujeme.