SÚŤAŽ: Tieto Vianoce bude čítať celá rodina

0
2975

Vianoce sa blížia a každý rozmýšľa čím poteší svojich blízkych. Čo keď vám povieme, že vďaka našej súťaži potešíte celú rodinu? Tieto Vianoce bude čítať celá rodina, pretože sme pre vás pripravili výber knižiek, ktoré potešia mladšie aj staršie ročníky, maminky, oteckov aj ich ratolesti.

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte vianočnú nádielku, tých najlepších knižiek. Všetky sú ako stvorené na sviatky a leňošenie, na dlhé zimné večery či lenivé sviatočné rána s kávičkou.

Zapoj sa do súťaže

action-button

Súťaž je ukončená – gratulujeme víťazovi

Vyhraj knižky pre celú rodinu

Osamelý strelec od Johna Grishama

Pre najlepšieho otecka

Sebastian Rudd je jednou z najvýraznejších, najvýstrednejších a najživšie pôsobiacich postáv tohto autora. Drsný, vtipný a napínavý, taký je príbeh Osamelého strelca z pera majstra právnického trileru.


Prečítajte si o tejto knižke VIAC

Si ako Slnko od Táni Keleovej-Vasilkovej

Pre starostlivú maminku

„Tento príbeh nie je o mne a o mojom ockovi, a zároveň aj trochu je. No predovšetkým je to príbeh všetkých dcér, ktoré tragicky prišli o svojich otcov a nevedeli sa s tým vyrovnať, zmieriť, prijať smrť milovaného človeka. Je smutný, pretože som ho – po dlhšej prestávke – písala ako prvý po tom, čo ocko od nás odišiel. Vpísala som doň svoj žiaľ, smútok, bolesť. Súčasne však ide o príbeh plný zvratov, prekvapení… a lásky.“ Táňa Keleová-Vasilková


Maľovanka Exotický prales od Becky Boltonovej a Louise Chappellovej

Pre malú sestričku

Zelené oceány rastlín, pestrofarebné kvety a exotické zvieratá. Neváhajte a zastavte čas s farebnými pastelkami v ruke.


Naši a svetoví od Ľubice Hargašovej

Pre dospievajúceho brata

Ľudí, ktorých osudy – profesionálne aj ľudské – zachytáva publicistka Ľubica Hargašová, na Slovensku stretnete iba zriedkakedy. Zväčša na Vianoce. A predsa sú pre nás všetkých príkladom, že aj malá krajina môže svetu ponúknuť špičkových odborníkov. Je úplne jedno, z akej oblasti. Medzi tenučkú vrstvu najuznávanejších vedcov sa húževnatosťou, vytrvalosťou a umom zaradili naši intelektuáli, talentom umelci, zručnosťou a poctivou prácou remeselníci. Čo bránilo týmto ľuďom, aby sa presadili u nás doma? Aké dôvody mali, že opustili domov? Kedy nastal prelomový moment, ktorý ich vymrštil medzi elitu? Vrátia sa niekedy? Na tieto a mnohé iné otázky odpovedajú tí, ktorí sa nevzdali a kráčali za svojím snom.

Prečítajte si o tejto knižke VIAC

399659086596638281-account_id=1

Vizuál1


SÚŤAŽ: Vyhraj PRODA Light LED USB Lampu