Súťaž o 2 vstupenky na filmový festival Cinematik v Piešťanoch

0
1825

Cinematik filmový festivalUž čoskoro sa v Piešťanoch koná ďalší ročník úspešného filmového festivalu Cinematik, na ktorom sa tento rok predstaví viacero v zahraničí úspešných filmov. Novinkou je aj spolupráca s televíziou HBO, ktorá sa podieľa na vlastnej filmovej tvorbe a obohatí tak obsah festivalu o ďalšie tituly. Spolu s magazínom Zaujimavosti.net, ako mediálnym partnerom podujatia, môžete vyhrať dve akreditácie na celý filmový festival. Začína už 10. septembra a potrvá do 15. septembra. Vyhrať ich môžete aj vy, stačí nám správne odpovedať na tri otázky spojené s festivalom. Správne odpovede môžete hľadaťna oficiálnych stránkach podujatia na www.Cinematik.sk

  1. Kde sa festival koná?
  2. Napíšte nám názvy aspoň troch filmov zo zahraničnej a aspoň jedného zo slovenskej produkcie.
  3. Ktorý film vás najviac zaujal?

Podmienky súťaže:
Správne odpovede nám posielajte do 8. septembra na adresu sutaz@zaujimavosti.net a do predmetu nezabudnite uviesť CINEMATIK. Výhercovia budú informovaní písomnou formou a svoje vstupenky si vyzdvihnú priamo na mieste. Mená výhercov sa po ukončení súťaže objavia aj na týchto stránkach. Účasť je možná aj pre zahraničných súťažiacich. Účasť je možná len jednorazovo. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom týždňového súhrnu noviniek a súťaží na Zaujimavosti.net. Odhlásenie z príjmu správ môžete spraviť kedykoľvek. Žiadne z údajov nezdieľame s tretími stranami. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo na možné zmeny v pravidlách súťaže.

Vyhodnotenie:
Dňa 9. septembra sme žrebovali výhercov. Prvá vyžrebovaná bola Jarka S., ktorá však odpovedala nesprávne hneď na prvé dve súťažné otázky. Druhou vyžrebovanou výherkyňou dvoch akreditácií bola Katarína M., ktorej gratulujeme a prajeme skvelý zážitok z atmosféry a premietania na filmovom festivale. Mená neuvádzame zámerne, keďže práve nimi sa súťažiaci na festivale preukazuje. Ešte raz gratulujeme.