Hubárska fotosúťaž: Pochváľte sa fotografiou úlovku, vyhrajte knihu a francúzštinu

0
2074

Hubárska sezóna dnes priniesla veľmi pekné úlovky. Priatelia sa nimi chvália na Facebooku a občas je naozaj čo obdivovať. Do vianočnej kapustnice tak bude nejaký ten praváčik a aj v omáčke v nejednej domácnosti bude možné zazrieť nejaký ten hríbik. Vieme, že mnohí sa máte čím pochváliť, preto máte možnosť.

Pošlite fotografiu a môžete vyhrať knihu
Veľmi peknú knihu Poklady slovenskej kuchyne zo slovenských regiónov Hont, Podpoľanie a Novohrad z vydavateľstva IKAR z edície, ktorej som osobne podľahol, venujeme jednému z vás, ktorý nám pošle svoj tohtoročný úlovok. Tešíme sa na Vaše fotografie vo formáte JPG, maximálne o veľkosti 3 MB v počte maximálne 2 kúskov. V prípade nerozhodnosti v hlasovaní vyberieme aj druhého výhercu, ktorého taktiež odmeníme nejakou knižkou a pozornosťou redakcie. Výukový jazykový program obchodná francúzština venujeme tomu, koho fotografia nás osloví najviac.

Hríby v lese a hubárska sezóna

Podmienky súťaže:
Fotografie tohtoročného úlovku nám posielajte do 20. októbra na emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net s predmetom HRIBY, alebo jediného kúsku, ktorý podľa vás stál za to. Zo všetkých fotografií, ktoré nám pošlete, následne vy rozhodnete, ktorá je najlepšia. Vďaka zmeneným pravidlám súťaží na Facebooku využijeme možnosť hlasovania za fotografiu cez klasické LIKE. Hlasovanie na Facebooku bude prebiehať počas nasledujúcich dní do 30. októbra. Každý súťažiaci súhlasí s tým, aby jeho fotografia bola používaná v réžií Zaujimavosti.net ako fotografia na Facebooku a fotografia prezentovaná aj na magazíne Zaujimavosti.net ako súčasť jeho obrázkovej výbavy.
Výhry nie sú vymáhateľné, organizátor súťaže si vyhradzuje právo na prípadné zmeny a úpravy pravidiel. Výhry nedosahujú hodnotu, ktorá je zdaniteľná a je z nej nutné platiť zdravotné poistenie.

Veľká cestovateľská súťaž
Radi by sme pripomenuli, že súčasne prebieha celojesenná veľká cestovateľská súťaž, v ktorej môžete vyhrať veľké množstvo pekných cien, pobyt, poukážky, knihy, počítačové hry, značkovú kávu a ďalšie ceny. Siahnite aj vy po niektorých z cien. Stačí si len spraviť 3 minútky času, vyplniť celý dotazník, nevynechať žiadne miesta a dať nám vedieť odpoveď na otázky, ktoré kúpaliská na Slovensku máte radi, ktoré cestovné kancelárie považujete za najlepšie, ktoré regióny na Slovensku si zaslúžia viac podpory, prípadne aké dovolenky preferujete a ďaleko viac. Súťažte na www.sutaz.info