Za zemetrasenie v Japonsku, vraj môžu Američania a tajná zbraň HAARP

2
1654

informácie zo svetaSyn kanadského diplomata, žurnalista Benjamin Fulford je zdá sa naozaj talentovaný autor konšpiračných teórií. Hľadá odpovede iným smerom, ako ich hľadajú ostatní a s tým, s čím prišiel teraz, s tým asi veľa ľudí nerátalo. Tvrdí totiž, že za zemetrasenie v Japonsku môžu Američania, vďaka zariadeniu HAARP na Aljaške, ktoré dokáže vypustiť 100 000 000 Watov do iónosféry a tým meniť počasie. Že je niečo také možné, sme sa už neraz presvedčili zo zaujímavých článkov. No podľa neho je toto zariadenie používané pre vydieranie Japonska a jeho financií. Fulford prichádza s tak premyslenou konšpiračnou teóriou, že až mrazí, v koľkých veciach našiel súvislosť a dôkazy, že začína svet teraz pochybovať, či nakoniec on nemá aj pravdu.

On totiž aj predpokladal, že ak sa stalo niečo takéto v Japonsku, mali by sa objaviť dôkazy o tom, že sa niečo v oblohe dialo, čo zohrialo planétu, alebo upravilo klímu na toľko, že vyvolala zemetrasenie. To čo hľadal aj našiel v podobe videí podivných svetelných úkazov na oblohe. Vo videu presne vysvetlí na čom zakladá svoju teóriu a podľa neho všetky stopy vedú k Georgovi Bushovi staršiemu. Vyhlásil a požiadal všetkých uvedomelých letcov a ľudí, aby zničili tieto zariadenia a pomohli zachrániť ďalšie životy.

A teraz trochu našej teórie: Ak si jeho slová naozaj vypočuje uvedomelý občan a uverí im, možno sa dočkáme zaujímavých náletov a stíhanie útočníkov v krajine. V prípade, ak by sa naozaj však útočník trafil v názore aj v cieli, nepochybne by bol zapísaný do histórie a pre poškodené národy v ktorých zahynuli tisíce ľudí pre podivne silné cyklóny a zemetrasenia, by bol hrdinom a čestným občanom krajín. Špióni ho dostanú kdekoľvek, kde sa rozhodne usadiť. Filmy ako Orlie oko, alebo Nepriateľ štátu nezakladajú len tak na výmysloch.

Iné video bez českých tituliek

Comments are closed.