Za zemetrasenie v Japonsku, vraj môžu Američania a tajná zbraň HAARP

2
1190

informácie zo svetaSyn kanadského diplomata, žurnalista Benjamin Fulford je zdá sa naozaj talentovaný autor konšpiračných teórií. Hľadá odpovede iným smerom, ako ich hľadajú ostatní a s tým, s čím prišiel teraz, s tým asi veľa ľudí nerátalo. Tvrdí totiž, že za zemetrasenie v Japonsku môžu Američania, vďaka zariadeniu HAARP na Aljaške, ktoré dokáže vypustiť 100 000 000 Watov do iónosféry a tým meniť počasie. Že je niečo také možné, sme sa už neraz presvedčili zo zaujímavých článkov. No podľa neho je toto zariadenie používané pre vydieranie Japonska a jeho financií. Fulford prichádza s tak premyslenou konšpiračnou teóriou, že až mrazí, v koľkých veciach našiel súvislosť a dôkazy, že začína svet teraz pochybovať, či nakoniec on nemá aj pravdu.

On totiž aj predpokladal, že ak sa stalo niečo takéto v Japonsku, mali by sa objaviť dôkazy o tom, že sa niečo v oblohe dialo, čo zohrialo planétu, alebo upravilo klímu na toľko, že vyvolala zemetrasenie. To čo hľadal aj našiel v podobe videí podivných svetelných úkazov na oblohe. Vo videu presne vysvetlí na čom zakladá svoju teóriu a podľa neho všetky stopy vedú k Georgovi Bushovi staršiemu. Vyhlásil a požiadal všetkých uvedomelých letcov a ľudí, aby zničili tieto zariadenia a pomohli zachrániť ďalšie životy.

A teraz trochu našej teórie: Ak si jeho slová naozaj vypočuje uvedomelý občan a uverí im, možno sa dočkáme zaujímavých náletov a stíhanie útočníkov v krajine. V prípade, ak by sa naozaj však útočník trafil v názore aj v cieli, nepochybne by bol zapísaný do histórie a pre poškodené národy v ktorých zahynuli tisíce ľudí pre podivne silné cyklóny a zemetrasenia, by bol hrdinom a čestným občanom krajín. Špióni ho dostanú kdekoľvek, kde sa rozhodne usadiť. Filmy ako Orlie oko, alebo Nepriateľ štátu nezakladajú len tak na výmysloch.

Iné video bez českých tituliek

2 KOMENTÁRE

  1. Svine americké. Nemám ich rada!!! Neznášam ich zato aké su to svine !! Chcu vsetko len pre seba ! Vyvŕazdit by ich !! ZAsluzia si to! DO vsetkych sa staraju…zacinaju s nimi vojny a hlavna vec je ta ze oni robia zbrane ktore nas mozu zahubit ! To nie je fér ! kebyze sa proti nim postavi celý svet ! Ale zas oni by po nas zacali hadzat atomovky a bolo by po nas ….. ich sa asi nikdy nezbavime… 🙁

  2. Takže americká zbraň na ovládanie počasia? Super – ešte nech na Nemecko zaútočia Chrono vojaci a pred každú US základňu postavia zo 3 Prizmy a máme tu Red Alert na živo. Už len tie vzducholode Kyrov nad Sochou slobody budú chýbať 😀

ZANECHAŤ ODPOVEĎ