Výstava svadobných kytíc, sladkostí a šiat

0
2106

38238558 - old photo of wedding couple

Budete sa tento rok vydávať alebo sa túžite pokochať nádhernými svadobnými trendmi pre rok 2017? V takom prípade vás Agrokomplex pozýva, aby ste sa inšpirovali novými nápadmi počas svadobných dní, ktoré sa budú odohrávať 20.-21. januára.


Tip redakcie: Samsung Galaxy S8 odhalenie


Výstava svadobných kytíc, sladkostí a šiat na výstavisku v Agrokomplexe

Trend tohto roba bude prírodná krása. Túto tému si zvolili nie len návrhári ale aj cukrári a aranžéri, a tak bude práve táto téma nosnou časťou celej výstavy. Ako sa hovorí, povedať si „áno“ môžeme len raz za život, a tak by tento deň mal byť výnimočný. A s týmto výnimočným dňom vám môžu pomôcť práve tí, ktorých stretnete na výstave.

Aj tento rok sa na týchto miestach bude odohrávať súťaž o naj nevestu. V tejto kategórií sa bude hodnotiť nie len základ témy, teda prírodná krása, ale aj samotné modely či fantázia, ktorá ucelila samotný výtvor.

Cukrári môžu ukázať svoje vedomosti a šikovné ruky práve na tortách. O tú najkrajšiu zabojujú v súťaži s názvom- Svadobná torta od skutočných majstrov. Aj tieto torty budú hodnotené podľa toho, či splnili danú tematiku.

V neposlednom rade sa budete môcť pokochať krásnymi kyticami, ktoré sa budú môcť zapojiť do súťaže s názvom Najkrajšie svadobné kytice. Nájdete tu množstvo profesionálnych floristov či študentov stredných škôl so zameraním na floristiku, ktorí vám ukážu, aké majúšikovné ruky.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ