Drsné video z českej nemocnice, arogantný lekár na vizite je teraz hviezdou

0
3366

Vizita v pražskej nemocniciTakmer ako scénka z komédie Kameňák a filmovej nemocnice. Naozaj zvláštny a arogantný prístup lekára na vizite predviedol nemenovaný odoborník v nemenovanej českej nemonici. Lekár sa správal arogantne a nechutne. V čase, keď je človek v nemocnici deptaný prostredím a izoláciou od vonkajšieho sveta je to posledné, čo potrebuje, ešte ponižovanie a urážanie. Aj takto vyzerá vyšetrenie a argancia lekárov. Len málokto si ich však natočí. Kamera bola nakoniec odhalená a sestra bojovala, no keďže video je vonku, zrejme svoj boj prehrala. Lekár očividne nemá rád, keď sa mu skáče do reči a následne potom stupňuje svoje správanie. Pravdou je, že niektoré prípady sa dajú naozaj odhaliť až po otvorení, no dá sa to povedať inak. Dali by ste sa mu operovať, najmä po tomto vystúpení? Lekár má momentálne úspech. Teda aspoň na webe…

Osobne by som sa rád pozrel na všetky slovenské prípady, ktoré sa nepodarilo zaznamenať. Na prípady na pôrodniciach, kde pokiaľ všimné netvorí aspoň 300 eur, správajú sa k Vám ako k prašivému psovi, prípadne aj na iných oddeleniach, kde je skrátka povinnosť finančne vypomôcť ošetrujúcemu, či inému personálu. Česť tým lekárom a sestrám, ktorí v dnešnej dobe dokážu milovať svoje zamestnanie aj bez obálok vo vrecku.

Virálne video?
Keďže to naozaj pripomína grotesku (osadenstvo: lekár, podľa tváre prototyp tvrdého chlapa, takmer prototyp mladej hlavnej sestry, a takmer prototyp mladého neistého medika) existuje domnienka, že by to mohlo byť virálne video. Akýsi zámer upozorniť na stav zdravotníctva? Alebo naozaj reálne video reálneho človeka? To ukáže niekoľko nasledujúcich dní, pretože celé video je zatiaľ veľmi čerstvé.