Videonávod: Populárne Monster High bábiky a ich makeup a kostým pre deti

0
5030

Monster High videonávodZvykli sme si, že je Youtube plné návodov na to, ako sa zmaľovať, pripraviť na maškarný ples, na svadbu, či inú príležitosť. Veľký boom medzi deťmi, ktorý je spôsobený čiastočne popularitou upírskych tém a oživením The Addams Family tématiky, sa volá Monster High Doll. Tieto bábiky zanechávajú na peňaženkách rodičov bolestivé rany, no na deťoch úžasnú až niekde prehnanú radosť. Idmiž a make-up týchto bábik, ktoré sú v podstate mŕtve upírky, je niečo, čo je tak typické pre túto generáciu, ako na počiatku milénia zbieranie Pokémonov. Akonáhle aj vaša ratolesť, či mladší člen rodiny uvidí obrázok v úvode článku, zrejme mu to dôjde. „To je Monsterháj!“. Nemôžeme sa ani diviť, že aj akýkoľvek návod na namaľovanie do podoby Monster High bábiky je tak úspešný.

Monsters Highmánia na vlastnom tele
Len tento návod má už viac ako 3 milióny pozretí a malá herečka na ňom sa predvádza ako profesionálna hviezda. Zaujímavé je, že mamička jej pomáha len s videom a niektorými detailmi make-upu a otecko sa zas postará o detailnú prípravu vlasov.

Nemenej je úspešná aj táto verzia a ďalšia a ďalšia:Ďaleko viac videí od tejto zábavnej a akčnej rodinky nájdete aj v ich účte prístupnom cez ktoréhokoľvek uvedené video, alebo aj priamo tu.