Veľká knižná súťaž sa predlžuje o dva dni, nezmeškajte ju

0
1124

Rozhodli sme sa o celý víkend ešte predĺžiť súťaž v ktorej môžete vyhrať až osem detektívnych románov. Nie každý deň sa dá hrať o zaujímavé detektívne knihy a už vôbec nie všade sa podarí naraziť na výhry ako momentálne novinku Zmluva podľa Paganiho od Larsa Kepplera. Ak ste pozorne sledovali našu súťaž, viete, že Lars Keppler je len pseudonym. Viete aj niečo z deja posledného románu a niečo nové zo sveta detektívnych románov. Naša súťaž sa vlastne skladá z dvoch súťaží – kým v prvej odpovedáte na otázky, tá druhá časť je tvorivá, viac vás zapája. Z počiatku sme si mysleli, že vás táto úloha možno potrápi, no predsa ste sa chytili. Nie všetci však majú šancu skočiť do mesta a hľadať na reklamných plochách v našich metropolách úryvok z najnovšej knihy. Práve fotografia tohto miesta je podmienkou, aby ste mohli získať štyri parádne knihy v jednom balíku.

Rozhodli sme sa preto, že súťaž predĺžime aj na víkend. O celé dva dni. Nenechajte si preto ujsť túto šancu a skúste si pre seba uchmatnúť niektoré z cien, samozrejme správnou odpoveďou a pod vlastným menom. Počas každého z posledných dní bola možnosť odpovedať na aktuálnu otázku. Na víkend bude v priebehu soboty pridaná taktiež otázka víkendová. Viac v článku.

Malý tip, kde hľadať úryvky: Sledujte zastávky s reklamnými plochami. Nachádzajú sa na niektorých známych križovatkách MHD v Bratislave a Košiciach + na ďalších miestach.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ