Vďaka Photoshopu sa Peejet dennodenne stretáva s celebritami

0
1671

peejet a stretnutie s BeyoncéMladý talentovaný chlapec menom Patrick Thorendahl, známy pod menom Peejet, má na internete množstvo fotiek s celebritami. Každý deň je na party s niekym známym a očarujúcim. Bohužiaľ, všetko sa to deje iba v jeho snoch a počítači. Povedal si, že keď sa so svojimi idolmi nemôže stretnúť osobne, bude to aspoň virtuálne a tak nás zaplavuje fotomontážami seba a celebrít.

Peejet má slabosť hlavne pre Rihannu a Beyoncé, preto môžeme vidieť fotky kde napr. Trávi s Rihannou Vianoce, ako ho kŕmi pukancami, ako sa s Beyoncé sa opaľuje a Jay-z na neho žiarli alebo ako hosťoval na koncerte s Drakeom. Na jeho fotografiách však môžeme vidieť aj Obamu, kráľovnu Alžbetu alebo Justina Biebera.

A ako vnímajú samotné celebrity tieto fotografie?
Pár z nich mu napísalo, ale keď im vysvetlil, že fotografie nemajú za úlohu ich zosmiešniť a uraziť a slúžia iba pre zábavu, tak sa nehnevali a súhlasili s ďalším zverejňovaním fotiek. Možno vám preblesla hlavou myšlienka ako sa človek dostane k takejto zábave. Sám Peejet hovorí, že sa k nej dostal úplne náhodou. Raz si stiahol Photoshop a povedal si, že by bola zábava keby pridal seba k nejakej známej osobe a tak sa mu to zapáčilo, že fotografie začal zverejňovať a dnes má dokonca on sám niekoľko fanúšikov. Vo videu si môžete prezrieť zopár jeho prác.