V Pakistane ubili dvoch chlapcov omylom

1
1574

Krajina momentálne zdevastovaná mohutnými záplavami a spoločnosť narušená aj obrovskými škodami, hladom a nepokojmi je čoraz ovplyvňovaná aj teroristickými organizáciami, ktoré vďaka svojmu bohatstvu dokážu pomáhať miestnym a tým získavať na popularite. Dokonca sa očakáva, že mnohí Pakistanci sa nechajú naverbovať do týchto skupín, z idey, že sa vie o ľudí postarať viac ako vláda. Vláda nedávno požiadala aj o pomoc zvyšok sveta. Dokonca Pakistanu pomáha aj India, s ktorou sa Pakistan nemá v láske. Ľudia sú nepokojní, všetkého je nedostatok, preto ani niet divu, že sa dejú veci, aké sa dejú. Napríklad ako jeden z posledných incidentov v Pakistanskom Pandžábe. Dvaja chlapci sa šli len hrať von na miesto, kide sa odohrala ozbrojená lúpež. Niekto ich mylne pokladal za zlodejov a napadol. Pridal sa väčší dav ľudí, ktorí chceli mladíkov potrestať. Tí sa bránili rukami, prosili o pomoc a prosili o zastavenie útokov. Našlo sa viacero útočníkov, ktorí chlapcov bilo až ich celkom usmrtilo. Dokonca tomu prizerala polícia, ktorá nechala spravodlivosť v rukách miestnych. Viacerí sa prizerali a nahrávali si túto neuveriteľnú popravu na mobilný telefón. Vďaka tomu sa tiež dalo určiť, kto je medzi útočníkmi. Naozaj neuveriteľné konanie a bratie spravodlivosti do svojej réžie.

Mentalita ľudí, ktorá si myslí, že práve toto je správne a takto sa má vysporiadať so zločincami je naozaj smiešna a ubohá. Najviac však neuveriteľne krutá pokiaľ ide o omyl ako tento. Mentalita tohto národa zrejme asi ťažko dá ľudskému životu hodnotu, akú má mať a akú by sami chceli mať tí, ktorí pre tieto omyly už nie sú medzi živými.

1 komentár

  1. Hnus, ale absolútny hnus. Na videu nahratá poprava, to už tu bolo, videl som Sadáma ako padal škrtiac krk lanom ale toto je maras lebo si to nezasluzili.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ